Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio gaisruose žuvo vienas žmogus

Gaisras
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusį savaitgalį Lietuvoje kilo 60 gaisrų. Viename iš jų žuvo žmogus. Ugniagesiai dar 51 kartą vyko atlikti kitų gelbėjimo darbų ir išgelbėjo juose 3 piliečius.

Tragiškas gaisras kilo ankstų šeštadienio rytą Akmenės rajono Gulbinų kaime, kur užsidegė individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinis pastatas jau degė atvira liepsna, o namo stogas buvo sukritęs. Užgesinus gaisrą ir atliekant perkasimo darbus buvo rasti apdegę 58 metų namo šeimininko palaikai. Įvykis tiriamas.

Penktadienio rytą Plungės rajone, kelyje Mažeikiai – Tauragė, užsidegė Naujosios Akmenės autobuso parko autobusas ,,Volvo B6 Helmark“. Kai ugniagesiai atskubėjo į įvykio vietą, autobusas degė atvira liepsna. Autobusų važiavę 15 keleivių jau buvo išlipę laukan, niekas iš jų nenukentėjo. Per gaisrą išdegė autobuso vidus, išbyrėjo visi langai. Gaisro priežastys aiškinamos.

Elektrėnų ugniagesiai penktadienio popietę ir vakarą 4 kartus skubėjo į Semeliškių seniūnijos Daugirdiškių kaimą. Pirmiausia jie vyko gesinti prie ūkinio pastato padegtą šieno stirtą. Gaisras čia smarkiau neįsiplieskė ir buvo greitai užgesintas.

Vakare apie 20 val. buvo padegta kito gyventojo  nedidelė  malkinė. Išdegė malkinės stogas ir viduje buvusios malkos.

Prieš vidurnaktį Daugirdiškių kaime suliepsnojo ūkinis pastatas. Kai ugniagesiai atskubėjo į gaisro vietą, medinis pastatas jau skendėjo liepsnose, o stogas buvo įgriuvęs Ugnis sunaikino iš rąstų pastatytą statinį.

Maždaug po valandos Daugirdiškių kaime suliepsnojo dar vienas medinis pastatas. Čia vėl degė pirmosios padegėlės malkinė. Šįkart ugnis sunaikino medinį pastatą ir viduje sukrautas malkas. Gyventojai mano, kad visi pastatai ir šienas buvo padegti tyčia. Gaisrų aplinkybės tiriamos.

Šeštadienio popietę Kaune, M. Gimbutienės gatvėje gaisras kilo čia esančiame bendrabučio kambaryje. Čia dėl neatsargaus rūkymo užsidegė čiužinys ir antklodė. Iškviesti ugniagesiai užgesino gaisrą, o neatsargi rūkalė medikų pagalbos atsisakė.

Šeštadienio vakarą gyvenamasis namas degė Kupiškio rajono Skapiškio miestelyje. Per gaisrą medinis pastatas sudegė, o gaisro aplinkybės aiškinamos.

Dar vienas gyvenamasis namas vakar vidurdienį liepsnojo Rokiškio rajono Salų kaime. Name buvo palikti 4 mažamečiai vaikai, kurie iš namo išėjo patys dar prieš atvykstant ugniagesiams. Vaikai buvo perduoti socialinei darbuotojai, o per gaisrą apdegė dvi lovos ir įvairūs namų apyvokos daiktai, aprūko patalpos. Įvykis tiriamas.

Sekmadienį vakare kelyje Kybartai – Marijampolė Vilkaviškio gelbėtojai iš sulamdyto lengvojo automobilio ,,Fiat Seicento“ išlaisvino 4 prispaustus žmones ir perdavė juos iškviestiems medikams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min