Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2020 lapkričio 16d. 19:20

Savaitgalio iškvietimai gelbėtojams: nuo spec. pastato Turniškėse iki Liaušių kaimo laukų

Gaisras, ugniagesys
PAGD nuotr. / Gaisras, ugniagesys

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 72 gaisrų ir atliko 55 gelbėjimo darbus.

Savaitgalį ugniagesiai gesino gyvenamuosius namus, sodo namelius ir pirtis.

Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas. Lapkričio 16-osios naktį, 00.42 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Panevėžyje, Įmonių gatvėje, mediniame gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, jis visas jau buvo apimtas liepsnų, dalis perdangos įgriuvusi. Numalšinus liepsnas, gaisravietėje rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas.

Tuo pačiu metu Šiauliuose, S.Šalkauskio gatvėje, atvira liepsna degė vienas iš sublokuotų antžeminių garažų. Gesindamas gaisrą, apdegė vyras. Po medikų apžiūros jis paliktas gydytis ambulatoriškai. Gaisro metu išdegė garažo vidus, apdegė vartai.

Vilniuje, Turniškių gatvėje, valstybės vadovų rezidencijų kaimynystėje, iš specialiosios paskirties pastato rūsio veržėsi dūmai.

Penktadienį, 4.42 val., Kėdainiuose, Gegužės gatvėje, liepsnojo sodo namelis. Gaisro metu jis sudegė visiškai. Atliekant baigiamuosius gesinimo darbus gaisravietėje buvo rasti du sudegusių šunų kūnai.

14.26 val. Prienų rajone, Balbieriškyje, atvira liepsna degė įrenginėjamas karkasinis namas. Gaisro metu išdegė jo vidus, sudegė namų apyvokos daiktai.

22.14 val. Vilniuje, Turniškių gatvėje, iš specialiosios paskirties pastato rūsio veržėsi dūmai. Rūsyje degė akumuliatorių spinta.

Sekmadienį, 3 val. nakties, gautas pranešimas, kad Zarasuose, Kauno gatvėje, name kažkas sprogo ir veržiasi dūmai. Atvykus ugniagesiams, gaisro nebuvo. Sprogimo metu išdužo medinio namo langai, išskraidė daiktai. Name buvo 3 asmenys, viena moteris apdegė rankas. Visus žmones medikai išvežė į ligoninę.

10.46 val. pranešta apie gaisrą Trakų rajone, Dubuklės kaime, poilsio paskirties pastatuose. Atvykus ugniagesiams, iš sodybos pastato veržėsi dūmai, degė rūsyje įrengta pirtis. Gaisro metu išdegė pirtis, aprūko kitos patalpos. Pastate buvo įrengta priešgaisrinė signalizacija. Kilus gaisrui, ji pradėjo veikti.

17.44 val. Ukmergės rajone, Šešuolių seniūnijoje, Liaušių kaime, eismo įvykio metu automobilis „Opel Astra“ nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Atvykus ugniagesiams, automobilis buvo apvirtęs ant stogo, viduje buvo 2 žmonės. Vienas nukentėjusysis buvo išlaisvintas ir perduotas medikams, kitam žmogui medikai konstatavo mirtį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:31
03:10
01:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min