TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio linksmybės baigėsi prisisiurbusių vyrų smūgiais ir dūriais sugyventinėms

Smurtas šeimoje.
„Shuterstock“ nuotr. / Smurtas šeimoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Visoje šalyje pareigūnai tramdė siautėjančius namuose girtus vyrus. Kretingos rajone kliuvo ir policininkams.

Sekmadienį apie 2 val. 15 min. Kauno rajone, Garliavoje, Liepų gatvėje, namuose, vyriškis ginčo metu galimai kirviu sužalojo galvą 1973 m. gimusiai moteriai. Nukentėjusioji dėl kirstinės žaizdos galvoje, suteikus medicinos pagalbą, iš ligonės pasišalino.

Įtariamasis neblaivus (3,24 prom. alkoholio) sugyventinis A.G. (gimęs 1954 m.) uždarytas į areštinę.

Šeštadienį 22 val. 31 min. Pakruojo rajone, Javydonių kaime, Jaunimo gatvėje. Svečiuose pas seserį girtas E.P., gimęs 1996 m., ranka sudavė į veidą ir, paėmęs peilį, tris kartus dūrė į krūtinę bei pilvą savo sugyventinei J.M., gimusiai 1998 m. Be to, vyras sau susižalojo rankos dilbį.

Nukentėjusioji dėl krūtinės ir pilvo žaizdų po medicininės apžiūros gydosi ambulatoriškai. E.P. uždarytas į Šiaulių psichiatrijos ligoninę.

Tą pačią dieną apie 22 val. Kretingoje, Stoties gatvėje, dėl smurto artimoje aplinkoje sulaikomas vyriškis policijos pareigūnus iškeikė necenzūriniais žodžiais ir du kartus ranka sudavė tarnybos metu uniformuotam Kretingos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnui į petį.

Vėliau sulaikytas vyriškis vieną kartą galva trenkė į tarnybinio automobilio „Opel Astra“ variklio dangtį bei kojomis spardė durelių apdailą.

Vėliau sulaikytas vyriškis vieną kartą galva trenkė į tarnybinio automobilio „Opel Astra“ variklio dangtį bei kojomis spardė durelių apdailą.

Įtariamasis neblaivus (2,44 prom. alkoholio) D.D., gimęs 1974 m., uždarytas į areštinę. Pareigūnas į medicinos įstaigą nesikreipė.

8 val. Druskininkuose K.D., gimęs 1989 m., savo mažametės dukros D. D. gimusios 2013 metais, akivaizdoje su koja įspyrė į nugarą bei rankomis sudavė ne mažiau kaip dešimt smūgių į įvairias kūno vietas buvusiai savo sugyventinei E.K., gimusiai  1994 m.

16. val 57 min. Šiauliuose, Spindulio gatvėje girtas S.P., gimęs 1953 m., smaugė ir stumdė savo žmoną S.P., gimusią 1949 m., grasino ją nužudyti.

22 val. 41 min. Joniškyje, Šiaulių Senojoje gatvėje girtas D.J., gimęs 1991 m., tampė už rankos ir vieną kartą delnu sudavė į veidą neblaiviai sugyventinei S. N., gimusiai 1990 m.

Nukentėjusioji dėl kairės rankos alkūnės raiščių patempimo ir veido sumušimo gydosi ambulatoriškai. D.J. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Vidurnaktį Šiaulių rajone, Smilgių kaime, Saulės Rato gatvėje girtas M.A., gimęs 1964 m., du kartus delnu sudavė į veidą ir smaugė žmoną Z.A., gimusią 1969 m. M.A. uždarytas į areštinę. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min