Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio Vilniaus muitinės pareigūnų laimikis – per 30 tūkst. litų

Muitinė
Muitinės departamento nuotr. / Muitinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Per praėjusį savaitgalį Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Raigardo, Šalčininkų, Lavoriškių ir Medininkų kelio postuose sulaikė kontrabandinių cigarečių daugiau nei už 30 tūkst. litų.

Muitinės departamento pranešime spaudai teigiama, kad daugumos patikrintų automobilių vairuotojai muitinės pareigūnus tikino, kad apmokestinamų daiktų neveža. Tačiau detaliau patikrinus įtartinus automobilius, vis pavykdavo aptikti įvairių rūšių kontrabandinių cigarečių. Muitinės pareigūnai pastebėjo, kad praėjusį savaitgalį tikrintuose automobiliuose iš Baltarusijos į Lietuvą važiuojantys piliečiai nedidelius kiekius cigarečių dažniausiai slėpė priekinėse automobilių panelėse, užpakalinėse automobilių sėdynėse, po rūbais ar rankinėse. Iš 11 piliečių, kuriems buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos, trys buvo Baltarusijos piliečiai.

Daugiausiai kontrabandinių cigarečių savaitgalį muitinės pareigūnai sulaikė Raigardo kelio poste.

Daugiausiai kontrabandinių cigarečių savaitgalį muitinės pareigūnai sulaikė Raigardo kelio poste.

Vėlų penktadienio vakarą muitinės pareigūnai sustabdė iš Baltarusijos parvykstančio Lietuvos Respublikos piliečio V. P. vairuojamą automobilį „Volkswagen Golf“. Vairuotojas pareigūnus tikino, kad nieko neleistino neveža. Tačiau muitinės pareigūnams įtarimą sukėlė tiek vairuotojo elgesys, tiek pats automobilis. Atlikus detalų tikrinimą, automobilio kuro bake ir po užpakaline sėdyne specialiai pagamintoje ertmėje rastos paslėptos cigaretės. Sulaikyta cigarečių „Minsk“, „Fest“ ir „Winston“, kurių bendra vertė – apie 7000 Lt.   

Šeštadienio pavakare tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiuojančio piliečio D. B. vairuojamą automobilį „Volkswagen Passat“. Įtarimai, kad automobilyje gali būti slepiamas neleistinas krovinys, pasitvirtino. Po detalios automobilio apžiūros priekinėje panelėje, variklio oro filtre bei stoglangio ertmėje atrasta cigarečių, kurių bendra vertė – per 1300 Lt.

Tos pačios dienos vėlų vakarą Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai patikrino ir A. J. vairuojamą automobilį „Volkswagen Passat“. Automobilio kuro bake įrengtoje slėptuvėje buvo paslėpta cigarečių „Minsk Superslims“, kurių vertė – beveik 11 tūkst Lt.

Ankstų sekmadienio rytą Medininkų kelio poste muitinės pareigūnams įtarimų sukėlė iš Baltarusijos į Lietuvą vykstantis automobilis „Hyundai“. Nors jo vairuotojas R. G. ir dievagojosi, kad neleistinų daiktų neveža, detaliau patikrinus automobilį, dujų balione specialiai įrengtoje slėptuvėje buvo aptikta cigarečių už daugiau nei pusketvirto tūkstančio litų. Po poros valandų tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė ir piliečio V. S. vairuojamą automobilį „Peugeot“. Dujų balione įrengtoje slėptuvėje muitinės pareigūnai taip pat aptiko neleistinai gabenamų cigarečių, kurių vertė – per 3500 Lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min