Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 23d. 15:12

​Savaitgalis Alytaus krašte: saulė aptemo – protas užtemo

Įvykio vietoje
Alytaus apskrities VPK nuotr. / Įvykio vietoje

Per praėjusias tris paras Alytaus apskrities policija pradėjo 19 ikiteisminių tyrimų iš jų 5 dėl vagysčių, užfiksuoti 2 bandymai papirkti pareigūnus.

Praėjusį penktadienį saulės užtemimas ir alkoholio perdozavimas, regis, pakenkė ne vienam. Užtemus saulei ir aptemus protui „drąsuoliai“ skriaudė silpnesnius. Policija net penkiems smurtautojams pradėjo ikiteisminius tyrimus ir „padovanojo“ 48 valandas areštinės kameroje.

Kovo 20 d., prieš pat saulės užtemimą, apie 10 val., gautas 77-erių metų moters, gyvenančios Alytaus r., Alytaus sen., pareiškimas, kad namuose prieš ją smurtavo 78-erių metų sutuoktinis.

Gautas 35 metų alytiškės, pareiškimas, kad prieš ją smurtavo 38 metų sutuoktinis. 

Lazdijų pareigūnai skubėjo į pagalbą moteriai prieš kurią smurtavo buvęs sutuoktinis.

Varėnos rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad išgertuvių metu, vyriškis smurtavo prieš savo mažametį sūnų.

Praėjusią savaitę, Alytaus policijos pareigūnai, 79-erių metų vyriškiui priklausančioje sodyboje, esančioje Alytaus r., Alytaus sen., rado apie 25 litrus skaidraus skysčio, skleidžiančio naminei degtinei būdingą kvapą ir apie 300 litrų rudos spalvos tiršto skysčio, panašaus į raugą, naminei degtinei gaminti. Skirtingose sodybos vietose rasta daiktų visuma, panaši į aparatą naminei degtinei gaminti.

Kovo 20 d. apie 17.20 val. Lazdijų r., Jukneliškės k., 46-erių metų vyras, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (važiavo dviračiu neblaivus), Lazdijų rajono policijos komisariato patruliams davė 10 eurų kyšį. Įtariamasis po apklausos paleistas.

Kovo 21 d., apie 9.40 val. Alytuje, Juozapavičiaus g., 39-erių metų moteris, vairuodama automobilį „Peugeot 406“, kliudė į važiuojamąją dalį įžengusį 17-metį vaikiną. Nukentėjusysis paguldytas į Alytaus ligoninę. Automobilio vairuotoja blaivi.

Kovo 21 d., 15.15 val. Varėnos r., kelyje Vilnius-Varėna-Gardinas 57-ame km, 34-erių metų vyras, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės (negaliojo laikinieji vokiški valstybinio numerio ženklai), Alytaus Kelių policijos skyriaus pareigūnui davė 30 eurų kyšį. Vyras apklaustas.

Kovo 23 d. Alytaus policijoje gautas 67 metų alytiškio, pranešimas, kad apie 2.15 val. į jo buto balkoną įmestas butelis su degiu skysčiu, kitaip vadinamu Molotovo kokteiliu, apdegino balkono duris ir lango rėmą. Kas galėjo taip nevykusiai „papokštauti“ aiškinasi Alytaus kriminalinės policijos pareigūnai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min