Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalis Klaipėdoje: muštynės, vagystės ir purvini taksi keleiviai

Klaipėdos vyriausiasis policijos komisariatas.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Klaipėdos vyriausiasis policijos komisariatas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį kai kurie klaipėdiečiai mušėsi, netinkamu būdu bendravo su kaimynais ar taksi vairuotoja, vogė. Patruliai tokius vežė į policijos komisariatus.

Šeštadienio naktį  patruliai  Kretingos gatvėje pastebėjo automobilį Ford Mondeo, kurio galinis šoninis stiklas buvo išdaužtas ir iš kurio išlipo vienas vyriškis, o kitas vyras liko sėdėti mašinos vairuotojo pusėje. Asmenys sukėlė įtarimą, kad gali daryti nusikaltimus, todėl abu buvo sulaikyti. Minėtame automobilyje buvo daug įvairių daiktų, kurie, įtariama, vogti. Sulaikyti du 34–39 metų asmenys. 

Tą pačią naktį patruliuodami Minijos gatvėje pareigūnai pastebėjo konfliktuojančius du jaunuolius ir moterį. Įsiterpus į konfliktą pareigūnams, moteris paaiškino, kad ji yra taksi vairuotoja, vairuojanti Audi 100, o jaunuoliai buvo nešvarūs, ir ji atsisakė juos vežti. Tuomet jaunuoliai ėmė spardyti bei laužyti minėtą taksi. Ant mašinos bagažinės dangčio matėsi nežymių įlenkimų. Pareigūnai sulaikė du 21 metų klaipėdiečius.  
 

Šeštadienį paryčiais  gautas pranešimas, kad greitosios brigada iš Baltijos pr. 69 namo išvežė sužalotą vyrą, kurį sumušė grupė asmenų. Pranešta, kad įtariamieji eina nuo Baltijos Taikos prospekto link. Vienas vaikinas esąs su skrybėle. Netrukus tokių žmonių grupelė pastebėta ties žiedine sankryža. Į pagalbą atvykus dar dviem ekipažams į policiją pristatyti septyni jaunuoliai, kurių amžius  15–24 metai.  Vienai iš sulaikytų merginų komisariate pasidarė negera, todėl buvo pakviesti medikai ir ji nuvežta į ligoninę.

Sekmadienį vakare, 18.45 val., rastas pavogtas automobilis. Patruliuodami pėsčiomis, pareigūnai Kauno gatvėje, ties 9A namu, automobilių stovėjimo aikštelėje, pamatė stovintį automobilį VW Golf, kurio vairuotojo pusės priekinių durelių spynelė buvo sugadinta, o variklio paleidimo spynelė išardyta. Praėjusį trečiadienį, pradedant darbą, instruktažo metu buvo pranešta, kad minėtas automobilis yra pavogtas.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min