Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalis pažymėtas 5 tragedijomis šalies keliuose, dar 45 žmonės sužeisti

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvi iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 30 d. – spalio 2 d., šalies keliuose įvyko 36 eismo įvykiai, kuriuose, žuvo penki žmonės: 63 metų, 24 metų ir 1,3 metų pėstieji, 21 metų ir 69 metų vairuotojai. Savaitgalio eismo įvykiuose buvo sužeisti 45 žmonės, tarp jų – 15 nepilnamečių: 7 keleiviai, 6 pėstieji ir 2 dviratininkai. pirmadienį praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba (LKPT).

Kaip praneša LKPT, rugsėjo 30 d., 6 val. 30 min. Panevėžio r., Ūliūnų k., kelio „Via Baltica“ ruože Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, automobilis „VW Passat“, vairuojamas 64 m. vyro, partrenkė kelio važiuojamąja dalimi ėjusį 62 m. pėsčiąjį, kuris nuo patirtų sužalojimų mirė įvykio vietoje.

15 val. 45 min. Vilniuje, Savanorių pr., automobilis „Audi Q7“, vairuojamas 32 m. vyro, partrenkė degant draudžiamam šviesoforo signalui per perėją ėjusius pėsčiuosius: 24 m. vyrą ir 16 m. merginą. Vyras įvykio vietoje mirė, o 16-metė dėl daugybinių sužalojimų paguldyta į ligoninę.

23 val. 24 min. Kauno rajone, kelyje Vaišvydava–Piliuona–Pakuonis–Pabališkiai, automobilis „Mitsubishi Carisma“, vairuojamas teisės vairuoti neturinčio 17-mečio jaunuolio įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešpriešai tiesiai važiavusiu automobiliu „BMW 520D“, vairuojamu 18-mečio jaunuolio.

Eismo įvykio metu daugybines traumas patyrė abiejų automobilių vairuotojai, taip pat sužeistas 15-metis automobilio „Mitsubishi Carisma“ keleivis.

Spalio 1 d., apie 12 val. 45 min. Širvintų rajone, kelyje Maišiagala – Širvintos, 40-metis vyras, vairuodamas motociklą „Kawasaki“, užvažiavo ant kelio važiuojamojoje dalyje gulėjusios kliūties, nesuvaldė vairuojamojo motociklo ir partrenkė šalia kelio buvusį nepilnametį, 15 m. pėsčiąjį.

Įvykio metu buvo sužeisti pėsčiasis ir motociklo vairuotojas, dėl daugybinių sužalojimų abu sužeistieji paguldyti į ligoninę.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 0 val. 23 min., Vilniuje, Eišiškių pl., 49 m. neturintis teisės vairuoti vyras, neblaivus vairuodamas automobilį „Volvo XC 70“, atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį „Audi A4“, kurį vairavo 23 m. vyras.

Nuo smūgio automobilis „Audi A4“ atsitrenkė į priekyje sustojusį taksi automobilį „Ford Galaxy“, kurį vairavo 50 m. vyras. Į ligoninę kreipėsi automobilio „Volvo“ 48 m. keleivis ir automobilio „Audi A4“ vairuotojas.

Spalio 2 d., apie 2 val., Švenčionių r., Švenčionėliuose, Partizanų g., automobilis „Rover 620“, vairuojamas 20 m. vyro, atsitrenkė į betoninę tvorą, nuvertė elektros stulpą bei apsivertė. Eismo įvykio metu žuvo 20-metis vairuotojas ir sužalotas bendraamžis keleivis, kuris dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę.

13 val. 50 min. Švenčionių r. Pailgio k., kelio šalikelėje rastas traktorius „Kubota B5000E“ bei šalia jo aptiktas 68 m. vyro lavonas. Įvykio aplinkybės tiriamos.

14 val. 24 min. Vilniaus r., Narbutiškių viensedyje, namų valdoje, automobilis ,,Audi 100 Avant’’, vairuojamas 30 m. vyro, pervažiavo kieme buvusią pusantrų metukų neturinčia mergaitę, kuri nuo patirtų sužalojimų vežama į ligoninę mirė.

19 val. 43 min. Kaune, R.Kalantos g., pilkos spalvos „Volvo“ markės automobilis, vairuojamas nenustatyto asmens, važiuodamas link Ateities plento, partrenkė kaire kelio puse ėjusią 16-metę pėsčiąją. Paauglę partrenkęs automobilis iš eismo įvykio vietos nuvažiavo. Partrenkta mergina dėl daugybinių sužalojimų buvo skubiai pristatyta į ligoninę.

Lietuvos kelių policijos tarnyba kreipiasi į eisme dalyvaujančius pėsčiuosius ir dviračius vairuojančius eismo dalyvius.

„Atminkite, kad kelyje esate labai pažeidžiami, rytinėje prieblandoje ir vakare sutemus, automobilių vairuotojams tampate nematomi, pasirūpinkite savo saugumu, segėkite atšvaitus, dėvėkite šviesą atspindinčias liemenes, pasirūpinkite, kad šviestų dviračio žibintai. Saugokite save kelyje“, – primena LKPT.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min