Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 6d. 18:46

Savanoris ugniagesys Skirmantas Laužikas, gesindamas gaisrus, atrado gyvenimo prasmę

Skirmantas Laužikas
PAGD nuotr. / Skirmantas Laužikas

Aš visada esu pasiruošęs padėti žmonėms,“ – sako  Kauno rajono Poderiškių komandos savanoris ugniagesys Skirmantas Laužikas.

Neseniai Kauno rajone, Raudondvaryje, jis, talkindamas ugniagesiams, atskubėjo gesinti degančio namo. Ypač šiltai jis atsiliepia apie Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-osios komandos 1-os pamainos ugniagesius. „Kai dirbu su ugniagesiais, kai kartu įveikiame ugnį, širdyje jaučiuosi kaip komandos narys,“ – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pranešime cituojamas S.Laužikas.

Anksčiau S.Laužikas triūsė statybose, dabar jis dirba vienoje uždarojoje akcinėje bendrovėje (saugos tarnyboje) inkasatoriumi. Nuo vaikystės svajojęs būti ugniagesiu, nors ir įgijęs kitą specialybę, Skirmantas vis dėlto šio troškimo neatsisakė.

2017 įstoti į Ugniagesių gelbėtojų mokyklą jam nepavyko, bet jis iki šiol puoselėja viltį, kad kada nors galės profesionaliai dirbti ugniagesiu. Net tada, kai nereikia skubėti į darbą, Skirmantas laukia iškvietimo, kad galėtų vykti gesinti gaisrų ir padėti žmonėms.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Šeima

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min