Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 30d. 18:16

Saviizoliacijos imitacija Molėtų viešbutyje: išėjimai dėl alkoholio, triukšmas, sienų ardymas

Bylos įkalčiai
Utenos rajono savivaldybė nuotr. / Bylos įkalčiai

Policija praneša – saviizoliacijoje patalpinti asmenys girtauja ir niokoja patalpas.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) informuoja, kad iš užsienio grįžę asmenys, priverstinai karantinuoti savivaldybių paskirtose patalpose, ne tik nesilaiko saviizoliacijos reikalavimų, tačiau ir girtuokliauja, triukšmauja bei niokoja turtą patalpose.

Apie tai pirmadienį skelbiama Utenos rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje.

Kovo 27 d. Molėtų rajono PK pareigūnai gavo pranešimą iš viešbučio savininkės, kad patalpinti priverstinei saviizoliacijai viešbutyje „Gerugnė“ Molėtuose asmenys nederamai elgiasi kambario balkone: galimai vartoja alkoholį, triukšmauja. Molėtų policijos pareigūnai, nuvykę į minėtą vietą, viešosios tvarkos pažeidimo tuo metu nenustatė.

Tačiau kovo 28 d. apie 10 val. vėl buvo gautas pranešimas, jog pastebėta, kad iš viešbučio „Gerugnė“ išėjo asmuo, kuriam yra paskirta priverstinė saviizoliacija. Į įvykio vietą nuvykę Molėtų policijos pareigūnai sutiko asmenį, stovintį šalia viešbučio. Vaikinas neneigė, kad pažeidė saviizoliacijos reikalavimus ir paaiškino, kad buvo parduotuvėje nusipirkti alkoholinių gėrimų.

Policijos pareigūnai vaikinui paaiškino priverstinės izoliacijas reikalavimus, kad jam yra draudžiama pasišalinti iš viešbučio patalpų. Vaikinas prisipažino, kad tai žinojo, tačiau piktybiškai pasišalino iš paskirtos saviizoliacijos vietos. Dėl šio įvykio pareigūnų surinkta medžiaga bus perduota Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui dėl LR Administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 45 straipsnio pažeidimo.

Įvykiai „Gerugnės“ viešbutyje tęsėsi ir kovo 29 d.

Vėl buvo gautas pranešimas iš viešbučio „Gerugnė“ savininkės. Savininkė įtarė, kad galimai suniokotas turtas kambaryje, kuriame gyveno saviizoliaciją pažeidęs jaunuolis ir kitas asmuo. Kambaryje buvo girdėti triukšmas ir jame galimai buvo girtuokliaujama. Nuvykę pareigūnai ir patekę į patalpą nustatė tyčinį turto sugadinimo ir sunaikinimo faktą.

Buvo sudaužyta kambario gipso kartono siena.

Buvo sudaužyta kambario gipso kartono siena. Padarytas nuostolis tikslinamas. Dėl šio įvykio jaunuoliams bus taikoma atsakomybė pagal LR ANK 115 straipsnį (tyčinis turto sunaikinimas ar sugadinimas).

Utenos aps. VPK per parą dėl saviizoliacijos ir karantino sąlygų nesilaikymo užregistruoja vidutiniškai 20 pranešimų, o per visą karantino laikotarpį užregistruota per 200 pranešimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
01:50
09:16

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min