Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savo draugą išžaginimu apkaltinusi šiaulietė vyriškiui teismo sprendimu turės sumokėti du tūkstančius litų

Teismas
Photos.com nuotr. / Teismas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį Šiaulių miesto apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir paskelbė nuosprendį šiaulietei, 28 metų B.B. Moteris pripažinta kalta pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnio 1 dalį – „Melagingas įskundimas ar pranešimas apie nebūtą nusikaltimą“.

Kaip rašoma teismo pranešime, B.B. auka tapo 38 metų jos draugas V.V. Nukentėjusysis teigė su šia moterimi susipažinęs 2009 metų pavasarį. Tada ji jam prisistatė kitu vardu.

Vyras sakė tik 2010 metų gegužę sužinojęs moters tikrąjį vardą. V.V. teigė, kad gyvendama su juo  moteris melavo serganti sunkia nepagydoma liga, neva pagimdžiusi nuo jo dvynukes, taip pat melavo, kad B.B. dukrytei gresiantis apakimas. Tokiu būdu, V.V. teigimu, ši moteris iš jo išviliojo apie 100 tūkst. litų.

2010 metų rugpjūčio 9 dieną B.B. policijai pareiškė, kad V.V. ją išžagino. Vyras neneigė turėjęs lytinių santykiu su moterimi, tačiau tvirtino, kad tai įvykę jos iniciatyva, jokios prievartos nebuvo.

Netrukus B.B. prisipažino melagingai įskundusi draugą, tai padariusi norėdama pasipelnyti. B.B. taip pat prisipažino, kad išgalvotos ligos jai ir padėjo pasipelnyti. Keli liudytojai patvirtino, kad B.B. yra linkusi meluoti, vienas vyras tvirtino, jog su minėta moterimi susipažino internetu, tada B.B. prisistatė irgi svetimu vardu bei pavarde. Anot liudytojo, vieną dieną B.B. jam pareiškė, kad jai likę gyventi apie porą mėnesių, ir jai tada davė 1 tūkst. litų gydytis.

Teisme šiaulietė teigė, kad nuoširdžiai gailisi dėl padaryto nusikaltimo.

B.B. pripažinta kalta ir nuteista dešimties MGL (1 300 Lt) dydžio bauda. Teismas baudą sumokėti įpareigojo per 10 mėnesių nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos. Nukentėjusiajam B.B. privalės sumokėti 2 000 Lt neturtinės žalos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min