Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 3d. 00:41

Savo namuose Vilniaus pakraštyje per apiplėšimą nužudytas verslininkas (nuotraukos, video)

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Pirmadienio vakarą savo namuose Vilniaus pakraštyje užpultas ir nužudytas 43 metų verslininkas. Jo žmonai pavyko ištrūkti iš užpuolikų rankų. Pagrindinė nusikaltimo versija – apiplėšimas.

Skersinės sodų 9-ojoje gatvėje gyvenantis verslininkas E.M. ir jo žmona buvo užpulti apie 20 val. Kol kas neaišku, kiek buvo užpuolikų. Iš karto po nusikaltimo iš nusikaltėlių nagų pasprukusi statybų bendrovės savininko žmona sakė, kad banditas buvo vienas, tačiau ginkluotas. Policijai šis skaičius atrodo keistas. Kaip vienas nusikaltėlis galėjo užpulti ir surišti du žmones? Todėl manoma, kad banditų galėjo būti daugiau.

Greta gyvenantys žmonės 15min.lt žurnalistui įvykio vietoje pasakojo, kad pirmadienio vakarą gatvėje dingo apšvietimas (dabar žmonės mano, kad apšvietimas buvo išjungtas tyčia). O šiek tiek po 20 val. pas juos atbėgo išsigandusi verslininko žmona. Ji prašė pagalbos, sakė, kad ją su vyru užpuolė. Moteris pas kaimynus atbėgo basa, jos rankos buvo surištos.

„Jau norėjau vienas bėgti pas kaimyną, pasiėmiau metalinį strypą. Bet kaimynė pasakė, kad matė ginklą. Supratau, kad tai jau rimta ir reikia skambinti policijai“, – įvykio vietoje 15min.lt žurnalistui pasakojo įvykio liudininkas.

Jis paskambino į policiją, o paskui į pagalbą pasikvietė visai greta gyvenantį buvusį vidaus reikalų ministrą, o dabar banko „Snoras“ valdybos pirmininko pavaduotoją, vyriausiąjį patikros pareigūną Romasį Vaitekūną.

„Atbėgo Romasis ir kartu nuėjome pas kaimyną. Nusikaltėlių nebuvo, o mūsų kaimyną kruviną pamatėme gulintį namo viduje. Netrukus atvažiavo policija, greitoji. Jis buvo jau miręs“, – pasakojo greta gyvenantis vyriškis.

Jis tvirtina, kad kaimynas buvo užpultas tuo metu, kai išėjo pasiimti laikraščių iš pašto dėžutės.

R.Vaitekūnas su žurnalistais įvykio vietoje bendrauti nepanoro, visus pokalbius atidėjo kitai dienai.

VIDEO: Savo namuose Vilniuje nužudytas verslininkas

Policija nusikaltėlių ieškojo su tarnybiniu šunimi. Jis pareigūnus per miškelį nuvedė iki Santariškių gatvės ir čia pėdsakai dingo. Manoma, Santariškių gatvėje nusikaltėliai sėdo į automobilį.

Po pirminės apžiūros pareigūnai buvo linkę manyti, kad verslininkas mirtinai subadytas. Tačiau tikslią jo mirties priežastį turės nustatyti teismo medicinos ekspertai.

Ar kas nors pagrobta iš verslininko namo, kol kas nežinia. Vyriškio žmona ištikta šoko, jai su pareigūnais kol kas bendrauti sunku.

Pora buvo užauginusi sūnų, jis jau pilnametis.

Policijos tyrėjai ir ekspertai įvykio vietoje užtruko kelias valandas. Įkalčiai buvo renkami ir po vidurnakčio.

Vilniaus policija dėl nužudymo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Temos: 2 Nužudymas Verslas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min