Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 15d. 14:08

Savo naujagimę nužudžiusi motina už grotų praleis 13 metų

Į teismą atvežta įtariamoji
15min.lt nuotr. / Larisa Ivanova už grotų praleis 13 metu.

Ilgiems metams už grotų savo kūdikį nužudžiusią Larisą Ivanovą pasiuntė Klaipėdos apygardos teismas. 25-rių moteriai skirta 13 metų laisvės atėmimo bausme.

Teismas nustatė, kad anksčiau 3 kartus už vagystes teista moteris 2014 m. sausio 12 d. vonios kambaryje pagimdė moteriškos lyties kūdikį, kuriam rankomis užspaudė kaklą ir laikė, kol naujagimis mirė. Kitą dieną mažametės kūną Larisa Ivanova išmetė į šiukšlių konteinerį, esantį prie Naikupės g. 9 namo, Klaipėdoje. 

11 klasių išsilavinimo, niekur nedirbanti, nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti moteris prisipažino įvykdžiusi šį nusikaltimą. Teismui ji aiškino, kad slėpė nėštumą ir planavo vaiką atiduoti į gyvybės langelį, tačiau prasidėjus gimdymui vonioje gimusiai gyvai dukrai žirklėmis nukirpo virkštelę ir bijodama, kad sugyventinis neišgirstų kūdikio riksmo ir jos nepaliktų, suspaudė vaiko kaklą. Teisiamoji negyvą kūdikį parą išlaikė po vonia, vėliau įdėjo į polietileninį maišelį ir kartu su šiukšlėmis išmetė į šiukšlių konteinerį.

Skirdamas bausmę, kurią nuteistoji privalės atlikti pataisos namuose, teismas įvertino byloje surinktus įrodymus, kaltinamosios ir liudytojų parodymus, specialisto išvadą ir konstatavo, kad padarytas tyčinis nusikaltimas – kaltinamoji siekė naujagimę dukrą nužudyti ir suprato, jog ji mirs. Į paskirtos bausmės laiką teismas įskaitė 11 mėnesių, kuriuos nuteistoji išbuvo laikinajame sulaikyme ir suėmime.

Šis nuosprendis gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min