TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekmadienį kauniečiai santykius namuose aiškinosi kumščiais

Kumštis
Photos.com nuotr. / Kumštis
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje užfiksuoti 9 smurto artimoje aplinkoje atvejai, visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Kaip rašoma Kauno apskrities VPK pranešime, sekmadienį apie 17.30 val. Kaune, Taikos pr., namuose, D.P.S. (gim. 1961 m.) būdamas girtas, sudavė sutuoktinei R.S. (gimusi 1964 m.) keletą kartų į veidą, išplūdo ją necenzūriniais žodžiais bei sudavė mažiausiai keturis kartus į galvą ir pilvą jų sūnui M.S. (gim. 1993 m.).

Įtariamasis D.P.S. sulaikytas ir uždarytas į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę. Kauno m. Dainavos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Tą pačią dieną apie 14.30 val. Kaune, Marvelės g., A.Č. (gim. 1963 m.) prieš sutuoktinę D.Č. (gimusi 1975 m.) panaudojo fizinį smurtą. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Kauno m. Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Taip pat sekmadienį apie 5.30 val. Kaune, A. ir J. Gravrogkų g., V.P. (gim. 1956 m.) trenkė sutuoktinei K.P. (gimusi 1984 m.) kumščiu į veido sritį, dėl ko iš nosies pradėjo bėgti kraujas. Nukentėjusiajai išduotas siuntimas teismo medicininei ekspertizei atlikti. Dainavos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 13 val. Kaune, V.Krėvės pr., neblaivus V.B. (gim. 1961 m.) smaugė buvusią sutuoktinę L.B. (gimusi 1960 m.), sudavė jai kelis smūgius į veidą bei išplūdo necenzūriniais žodžiais. Įtariamasi V.B. uždarytas į areštinę. Kauno m. Dainavos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 20 val. Kaune, V.Krėvės pr., neblaivus R.M. (gim. 1973 m.) kumščiu vieną kartą trenkė sutuoktinei J.M. (gimusi 1978 m.) į veido sritį. Įtariamasi R.M. uždarytas į areštinę. Dainavos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 6.45 val. Jonavoje, Chemikų g., neblaivus O.O. (gim. 1981 m.) sugriebęs savo žmoną D.O. (gimusi 1987 m.) trenkė į sieną, dėl ko jai buvo sužalota galva. Po įvykio D.O. kreipėsi į gydymo įstaigą, kur medikai susiuvę žaizdą ją išleido į namus.

Sulaikytas O.O. atsisakė tikrintis girtumą, patikrinus medikams jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Smurtavęs O.O. uždarytas į areštinę. Jonavos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 18 val. Kauno r., Domeikavos seniūnijoje, Salių kaime, Pylimo g., neblaivus  E.T. (gim. 1971 m.) plūsdamas necenzūriniais žodžiais, kumščiu sudavė keletą smūgių sugyventinei J.K. (gimusi 1982 m.) bei kartą savo nepilnametei dukrai.

Įtariamasis E.T. uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,79 prom. girtumas. Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 21 val. Kauno r. pilietis D.S. (gim. 1973 m.) plūsdamasis necenzūriniais žodžiais, ranka pastūmė savo nepilnametį sūnų, kuris atsitrenkė į sieną, bei grasino nepilnametį sūnų ir žmoną E.S. (gimusi 1975 m.) išmesti iš namų.

Įtariamasis D.S. uždarytas į areštinę. Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 22 val. Kauno r,. Garliavos seniūnijoje, Pajiesio kaime, neblaivus D.S. (gim. 1982 m.) konfliktavo su sutuoktine A.S. (gimusi 1991 m.), bandė ją smaugti, prabudus mažametei dukrai, delnu sudavė dukrai į galvos sritį bei kita ranka trenkė sutuoktinei į veidą.

Įtariamasis D.S. uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 2,42 prom. girtumas. Kauno rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Šias metais Kauno apskrities VPK prižiūrimoje teritorijoje dėl smurto artimoje aplinkoje atvejų pradėtas 531 ikiteisminis tyrimas.

Policijos pareigūnai pastebi, kad į policiją kreipiasi ne tik smurtą patyrę asmenys, bet pasitaiko net ir kuriozinių situacijų, kai į policijos komisariatus atvykę asmenys paaiškina, kad susipyko su sutuoktiniu ar sutuoktine, sugyventiniu ar sugyventine, ir baimindamiesi blogų tolesnio konflikto pasekmių, prašo leisti permiegoti laikinojo sulaikymo patalpose. Tokiais atvejais asmenys nukreipiami į nakvynės namus, jiems rekomenduojama kreiptis į nevyriausybines organizacijas, teikiančias psichologinę ir socialinę pagalbą asmenims, linkusiems smurtauti arba patiriantiems smurtą.

Kauno apskrities policija  primena, kad įvykus konfliktui šeimoje, tarpusavio santykius aiškintis supykus, įniršus, o dažnai ir esant neblaiviems – neverta. Tik taikiai sprendžiant konfliktus bus išvengta sunkių pasekmių ir baudžiamosios atsakomybės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min