Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 10, 09:52

Sekmadienį penki neblaivūs vairuotojai policininkams siūlė kyšius, pareigūnai pinigų nepanoro imti

Mažiausiai penki neblaivūs vairuotojai sekmadienį nesėkmingai bandė papirkti policijos pareigūnus.
Kelių policininkas ant automobilio klijuoja lipduką „Aš neimu kyšio“
Kelių policininkas ant automobilio klijuoja lipduką „Aš neimu kyšio“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, sekmadienį apie 4.20 val. Alytuje, Jaunimo g., M.K. (gim. 1991 m.), siekdama išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį būdamas neblaivus ir atsisakė pasitikrinti girtumą, Alytaus apskrities VPK pareigūnams siūlė 200 litų kyšį.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Įtariamasis M.K. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną apie 8.35 val. Vilniuje, Žirmūnų g., A.O. (gim. 1980 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (1,13 prom. ) ir nepateikė automobilio civilinės atsakomybės draudimo, Vilniaus apskrities VPK pareigūnams siūlė 200 litų kyšį.

Įtariamasis A.O. apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 15 val. Anykščių r., kelio Rubikiai–Debeikiai 2 km, E.U. (gim. 1975 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (1,87 prom.), Anykščių r. policijos pareigūnams siūlė 100 litų kyšį.

Įtariamasis E.U. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 8 val. Alytaus r., Alytaus kaime, V.A. (gim. 1960 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (1,86 prom.), Alytaus apskrities VPK pareigūnams siūlė 100 litų kyšį.

Įtariamasis V.A. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apie 15 val. Klaipėdoje, P.Lideikio g., A.R. (gim. 1963 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo automobilį neblaivus (1,06 prom.), Klaipėdos apskrities VPK pareigūnams siūlė 470 litų ir 20 eurų kyšį.

Įtariamasis A.R. apklaustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min