Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 17d. 21:59 , Atnaujinta: 2017 spalio 18d. 14:17

Kino pasaulyje žinomo Aivaro Kilkaus dingimo tyrimą perėmė Sunkių nusikaltimų tyrimo valdyba

Aivaras Kilkus
15min skaitytojo nuotr. / Aivaras Kilkus

Policija tebeieško iš namų Vilniuje išvažiavusio ir dingusio motociklininko Aivaro Kilkaus. Policija patvirtino, kad pavakare Varėnos rajone, miške, aptiktas motociklas ir šalmas, tačiau žmogaus greta nebuvo.

Atnaujinta 14 val. 17 min. Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) patvirtino, kad trečiadienį iš Vilniaus miesto 1-ojo policijos komisariato tyrimą parėmė Vilniaus AVPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyba.

Neoficialiais duomenimis, motociklininko A.Kilkaus telefoną praeivis dar pirmadienį rado Vilniaus Titnago gatvėje. Atradęs kelis numerius jis paskambino ir perdavė radinį šeimai. Spėjama, kad nemaža dalis telefone buvusių duomenų yra ištrinti.

Motociklas buvo aptiktas apie 100 metrų atstumu nuo kelio Senoji Varėna – Daugai, miško masyve netoli Ežeriekų kaimo. Jis buvo be valstybinių numerių. Kinologas su šunimi apieškojo apylinkes, tačiau nieko nerado.

Pradžia. Kaip skelbiama, Aivaras Kilkus sekmadienį apie 17 val. išvažiavo iš namų Vilniuje motociklu „Harley Davidson“ ir dingo. Informaciją apie pradingusį žmogų antradienį ėmė platinti jo artimieji. Jie paprašė ką nors žinančius ar mačiusius pranešti policijai arba telefonu +37067940268.

„Bet kokia informacija yra aukso vertės, tad labai prašome Jūsų visų pagalbos!“ – rašoma kreipimesi.

15min skaitytojo nuotr./Aivaro Kilkaus motociklas
15min skaitytojo nuotr./Aivaro Kilkaus motociklas

Antradienį po pietų A.Kilkaus motociklas aptiktas miško masyve, netoli kelio Babriškės–Varėna–Eišiškės, Ežeriekų kaimo ribose, informavo Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Greta gulėjo ir motociklininko šalmas. Paties motociklo savininko tose apylinkėse rasti nepavyko.

Vilnių ir Ežeriekų kaimą skiria 80-ies kilometrų atstumas. Šis kaimas gana atokus, 2011 metų duomenimis, jame gyveno 13 žmonių. Ežeriekai yra 4 km nutolę nuo Senosios Varėnos. A.Kilkus Senąją Varėną galėjo pasiekti keliu Vilnius-Varėna-Gardinas.

Policija tęsia paiešką.

Baikeris ir kino pasaulio žmogus

Su žmona du mažamečius vaikus auginantis A.Kilkus yra prisiekęs baikeris, kurio didžioji dalis laisvalaikio susieta su motociklu. A.Kilkus priklausė baikerių klubui „Vorai“, tačiau iš jo prieš keletą savaičių pasitraukė.

Vis dėlto kalbintas motociklininkų klubo atstovas tikino, kad pasitraukimas iš klubo nesusijęs su mįslingu dingimu, o kas galėjo atsitikti, nė neįsivaizduoja.

Rastas jo motociklas sveria apie 300 kg, jis – išskirtinio dizaino. Tačiau jo vertė nėra didelė – apie 5 tūkst. Eur.

A.Kilkus turi geologo išsilavinimą, bet geriau yra žinomas kaip kino pasaulio atstovas. Tvirto sudėjimo vyras dirba kino operatoriaus padėjėju, dažniausiai dalyvaudavo filmuojant užsakovams iš užsienio. Pastaruoju metu jis dirbo pajūryje. Jis yra turėjęs epizodinių vaidmenų kino filmuose.

Iš namų jis išvažiavo nepranešęs šeimai, kur ir ko važiuoja bei kada grįš.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min