Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 29d. 13:35

Sėkminga policijos operacija Vilniaus čigonų tabore (nuotraukos)

Policijos radiniai
Vilniaus policijos nuotr. / Policijos radiniai.
Pirmadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Narkotikų kontrolės skyriaus pareigūnai ir Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro odorologinių tyrimų ir kinologijos valdybos Kinologijos skyriaus specialistai Vilniaus čigonų taboro teritorijoje vykdė tikslinę policinę priemonę.

Ja siekta išaiškinti neteisėtos narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvartos atvejus, atskleisti kitų rūšių nusikaltimus, nustatyti įstatymus pažeidusius asmenis, informuoja Vilniaus policija.

Ketindami atlikti kratą ir sulaikyti sunkaus nusikaltimo padarymu įtariamus asmenis, pareigūnai vyko prie S.Dariaus ir S.Girėno g. 185-1 statinio, pažymėto 15-uoju numeriu.

Pamatę artėjančius pareigūnus čia gyvenantys asmenys, kiek spėdami, bandė naikinti tyrimui reikšmingus daiktinius įrodymus – pro lango orlaidę išmetė apie 200 litų smulkiomis kupiūromis (įtariama, kad pinigai gauti prekiaujant narkotikais), į krosnį įmetė kovinį ginklą.

Atliekant kratą name ir jo pagalbinėse patalpose buvo rasta apie 280 folijos lankstinukų su, įtariama, narkotine medžiaga – heroinu, 24 600 litų smulkiomis kupiūromis, 207 įvairūs šoviniai, 3 koviniai ginklai su dėtuvėmis ir 31 šoviniu, 10 mobiliojo ryšio telefonų, 7 fotoaparatai ir vaizdo kameros, 3 svarstyklės bei narkotinių medžiagų fasavimo priemonės, kitų bylai reikšmingų daiktų.

Sulaikyti ir į Narkotikų kontrolės skyrių pristatyti 3 asmenys: A. B. (gim. 1968 m.), J. B. (gim. 1965 m.) bei O. B. (gim. 1979 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. požymius (neteisėtas disponavimas narkotine medžiaga, turint tikslą ją parduoti ar kitaip platinti).

Atliekamas ir ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu bei šaudmenimis. Sulaikyti asmenys uždaryti į areštinę. Visi jie anksčiau jau buvo teisti už įvairius nusikaltimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min