Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 birželio 30d. 11:09

Sekso terminais teisingumo temas aptarinėjantis advokatas Vaikšnoras bus atvesdintas į teismą

asociacijos „Nacionalinis teisėjų drausminės atsakomybės centras“ prezidentas Saulius Vaikšnoras
Drsukonis.lt nuotr. / Asociacijos Nacionalinio teisėjų drausminės atsakomybės centro prezidentas Saulius Vaikšnoras
Vienas skandalingiausių šalies teisininkų Saulius Vaikšnoras trečiadienį neatvyko į posėdį, kuriame turėjo būti teisiamas už naujausius nepagarbos teismui epizodus, todėl rudenį į teismą bus atvežtas priverstinai.

51 metų S.Vaikšnoras – buvęs teisėjas ir buvęs advokatas, dėl skandalingų poelgių netekęs abiejų šių profesijų mantijų. Šiuo metu jis dirba „Skyrybų centro“ direktoriumi, taip pat prisistato esąs Teisėjų nacionalinės drausminės atsakomybės centro prezidentas.

Labiausiai S.Vaikšnoras išgarsėjo, kai dar 2004 metais nepagarbiai atsiliepė apie vieną Vilniaus 1-ojo apylinkės teismo teisėją – apkaltino ją kerštaujant jam tik todėl, kad jai neva prasidėjo klimaksinis periodas.

Tokio turinio pareiškimą S.Vaikšnoras tada buvo nusiuntęs ne tik Lietuvos advokatų tarybai, bet ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkui, Vilniaus apygardos teismo, minėto apylinkės teismo vadovams.

Po šio akibrokšto Advokatų garbės teismas sustabdė S.Vaikšnoro įgaliojimus ir uždraudė metus verstis advokato praktika.Balzakišką amžių perkopusi teisėja teisingumą pritaiko kaip vibratorių, užsiimdama profesine masturbacija, profesinės Kamasutros svaigulyje sadomazochistiniam-nekrofiliniam orgazmui pasiekti, – skunde prezidentūrai apie vieną teisėją rašė S.Vaikšnoras.

Naujojoje byloje Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme S.Vaikšnorą numatoma teisti pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 232 straipsnį dėl nepagarbos teismui. „Tas, kas viešai veiksmu, žodžiu ar raštu užgauliai pažemino teisingumą vykdančius teismą ar teisėją dėl jų veiklos, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų“, – numatoma šiame BK straipsnyje.

Šioje baudžiamojoje byloje ikiteisminį tyrimą atlikę prokurorai nustatė, kad pernai S.Vaikšnoras išsiuntė krūvą skundų Teisėjų tarybai, prezidentūrai, Vyriausybei, Teisingumo ministerijai, Specialiųjų tyrimų tarnybai, Seimui, Generalinei prokuratūrai bei Nacionalinei teismų administracijai, piktinosi teismų darbu ir reikalavo konkretiems teisėjams iškelti drausmės bylas, neseniai rašė delfi.lt.

„Balzakišką amžių perkopusi teisėja teisingumą pritaiko kaip vibratorių, užsiimdama profesine masturbacija, profesinės Kamasutros svaigulyje sadomazochistiniam-nekrofiliniam orgazmui pasiekti“, – skunde prezidentūrai, Teisėjų tarybai ir Akmenės rajono apylinkės teismo pirmininkui apie vieną Akmenės teisėją rašė S.Vaikšnoras.

Kitame skunde kliuvo vienam Vilniaus 2-ojo apylinkės teismo teisėjui. „Mano nuomone, teisėjas teisingumą naudoja kaip guminę lėlę, savo profesinės masturbacijos patenkinimui, ir tokiems teisėjams turi būti duotas atkirtis“, – rašė S.Vaikšnoras.

Į šio ryto posėdį atvyko būrys teisėjų, tarp jų – Teisėjų tarybos pirmininkė Laima Garnelienė, tačiau kaltinamasis S.Vaikšnoras nepasirodė, maža to, neatvyko ir prokuroras. Todėl teismo posėdį teko atidėti.

Teisėjas Alenas Piesliakas informavo, kad prieš pat posėdį gautas vieno teisininko paaiškinimas, jog dar birželio 18 dieną jis ryžosi priimti S.Vaikšnorui siųstą šaukimą į teismą paties kaltinamojo nurodytu adresu. „Tačiau dėl didelio darbo užimtumo ir neapdairumo“ šaukimo S.Vaikšnorui teisininkas taip ir neperdavė. Tuo tarpu teismas tokį šaukimo įteikimą laiko tinkamu, todėl teisėjas A.Piesliakas nutarė, jog į kitą posėdį rugsėjo mėnesį S.Vaikšnoras privalo būti atvesdintas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:29
25:23
11:25

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min