Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Septyniolikmetė kaunietė po mirtinos akistatos jaučiasi lyg iš naujo gimusi: „Jis šovė iš pistoleto pro pat mane!“

Asociatyvinė nuotrauka: mergina ginasi
123RF nuotr. / Asociatyvinė nuotrauka: mergina ginasi
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

15min.lt sužinojo, kad šeštadienio vakarą Kaune į karšto incidento epicentrą, kai du kazachai tramdė girtą ginkluotą vyrą, buvo patekusi ir nepilnametė. Mergina sėdėjo automobilyje, į kurį įsibrovęs vyriškis su ginklu reikalavo jį vežti namo. Įsibrovėlis šovė iš mašinos į lauką, kulka praskriejo pro pat jaunąją keleivę. Kad mašinoje buvo nepilnametė, oficialioje policijos suvestinėje nutylima. Neoficialiais duomenimis, su pistoletu siautėjęs vyras galėjo būti muitinės darbuotojas, turėjęs tarnybinį ginklą.

Sekmadienį 15min.lt rašė apie incidentą Kauno pakraštyje, kai neblaivus vyriškis reikalavo iš atsitiktinių žmonių, kad parvežtų jį namo.

Nemokamų taksi paslaugų negavęs, kaunietis išsitraukė ginklą ir šovė. Peršautame automobilyje buvę kazachai išsišokėlį sutramdė ir perdavė policijai.

15min.lt  turėjo progą pasikalbėti su 17-mete kauniete, tapusia šio pavojingo incidento liudytoja.

Kai mes jam pradėjome aiškinti, kad negalime jo niekur nuvežti, jis išsitraukė pistoletą ir prirėmė tiesiai prie galvos.

Pasirodo, du Kazachstano piliečiai yra jos draugai, trijulė šeštadienį drauge vakarojo.

„Palemone sustojome prie vienos stotelės. Kol kalbėjomės, prie mūsų automobilio priėjo kažkoks vyras. Norėjome atidaryti langą, kad paklaustume, ko jis nori, bet jis pats spėjo atidaryti keleivio dureles“, – pasakojo 15min.lt pašnekovė.

Anot merginos, jis iškart pareikalavo: „Vežk mane.“

„Kai mes jam pradėjome aiškinti, kad negalime jo niekur nuvežti, jis išsitraukė pistoletą ir įrėmė jį į galvą“, – šiurpios incidento detalės įsirėžė nepilnametei į atmintį.

Kompanija ėmė vyriškį raminti: gerai, nuvešime, tik patrauk tą ginklą į šoną.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Pistoletas
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Pistoletas

Įtariamasis įsitaisė ant galinės automobilio sėdynės už vairuotojo, šalia merginos. Truputį pavažiavus, vienas iš priekyje sėdėjusių kazachų iššoko iš automobilio.

„Tada jis šovė pro pat mane į langą! Jis bandė nušauti tą išlipusį žmogų, bet nepataikė“, – pasakojo mergina.

Jos teigimu, tada ir įsibrovėlis nutarė skubiai lipti iš mašinos. Tuo pat metu lauke atsidūrė ir vairuotojas. Vienas kazachų smogė kauniečiui, jie abu jį užpuolė ir sutramdė, o tada iškvietė policiją.

Neoficialiomis žiniomis, aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad neblaivus siautėjęs vyras yra Kauno Karmėlavos oro uosto muitinės tarnybos darbuotojas. Ši informacija turėtų būti patvirtinta arba paneigta pirmadienį.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min