Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 5d. 09:00

Septyni jauni kaltinamieji – byloje dėl kraupių išžaginimų ir nužudymo Vilniuje

Šioje byloje suėmimas yra taikomas keturiems kaltinamiesiems, du iš kurių (kairėje) dar yra nepilnamečiai.
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Šioje byloje suėmimas yra taikomas keturiems kaltinamiesiems, du iš kurių (kairėje) dar yra nepilnamečiai.

Vilniaus apygardos teismas nagrinėja grupės kaltinamųjų baudžiamąją bylą dėl baisių nusikaltimų sostinėje, tarp kurių – neįgalios mergaitės išžaginimas po Baltuoju tiltu ir 34 metų moters nužudymas po nesėkmingo sekso stoties rajone.

Keturis pienburnius saugojo 10 konvojaus pareigūnų. Nepaisydamas griežtos priežiūros, vienas iš vaikėzų leido sau posėdžių salėje šūkauti, necenzūriškai keiktis.

Tokiomis sąlygomis Vilniaus apygardos teismas bandė atversti baudžiamąją bylą, susijusią su reto baisumo nusikaltimais.

Žiauriausi bylos epizodai susiję su neįgalios nepilnametės žaginimu viešoje vietoje pačiame sostinės centre bei vienos suaugusios moters nužudymu, kurios kūnas po žmogžudystės buvo įgrūstas į duobę apleistame garaže.

Bylos duomenimis, už nužudymą atsakingas tik vienas iš kaltinamųjų, už seksualinę prievartą – kitas.

Tačiau baisiojoje byloje prieš teismą stojo iš viso 6 jauni asmenys (du iš jų – iki šiol nepilnamečiai). Dar vienas, 7-asis kaltinamasis, nuo teismo slapstosi, pareigūnams niekaip nepavyksta jo surasti, todėl byla vis atidėliojama.

Nusikaltimai Vilniaus centre

Byloje dėl nužudymo, išžaginimų, seksualinio prievartavimo, sukčiavimo ir kitų nusikaltimų teisiami Mantas Dagys, Darius Archipovas, Glebas Skripnikas, Aleksandras Borsakas (ieškomasis), Pavelas Tarasenko, taip pat nepilnamečiai A.P. ir A.V.

Kaltinimai dėl vilnietės, neoficialiais duomenimis, Stoties rajone už atlygį teikusios seksualines paslaugas, nužudymu, pateikti būtent nepilnamečiui A.V.

Nužudė, nes 34 metų moteris iš nepilnamečio pasišaipė, kad jam nieko su ja neišeina...

Teigiama, kad 34 metų moterį jis nužudė spontaniškai, kai buvo užgautos jo vyriškos ambicijos. Esą dama iš jo pasišaipė, kad jam nieko su ja neišeina. Įsiutęs jaunuolis moterį negyvai uždaužė. Kūnas buvo paslėptas netoli stoties, Plačiojoje gatvėje esančio apleisto garažo išmūrytoje duobėje.

2011 m. birželį vilnietės apie porą savaičių buvo ieškoma kaip dingusios be žinios, kol kriminalistus į garažą atvedė aplinkinių gyventojų skundai dėl itin nemalonaus dvoko.

Kraupūs yra ir bylos epizodai, susiję su nepilnametės seksualiniu išnaudojimu. Teigiama, kad po Baltuoju tiltu buvo surengta tikra orgija, auka buvo žaginama ir prievartaujama įvairiais būdais. Protiškai atsilikusi nukentėjusioji negalėjo suprasti, kaip yra išnaudojama.

Jau teisti už plėšimus ir vagystes

Ši baudžiamoji byla Vilniaus apygardos teisme nagrinėjama neviešuose posėdžiuose. Vieną jų žadama surengti lapkritį, vėliau tęsti procesą numatoma tik kitais metais.

Praėjusį trečiadienį teisme paaiškėjo, kad ieškodami kaltinamojo A.Borsako, pareigūnai buvo nuvykę į jo tėvo namus. Pastarasis paaiškino, kad pastarąjį sykį sūnų matė vasario 23 dieną, ryšių nepalaiko, nebendrauja.

Tuo pačiu teismas sprendė klausimą dėl keturių suimtųjų griežčiausios kardomosios priemonės pratęsimo. Paaiškėjo, kad keli kaltinamieji visai neseniai teisti kitose byloje už plėšimus ir vagystes.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min