Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 2d. 15:04

Septyniolikmetis Rokiškio gyventojas bus teisiamas už nepadorius gestus ir smurtą

Bylos nagrinėjimas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Teismas

Rokiškio rajono Panemunėlio kaime automobiliu su vaikais važiavusiai šeimai nepadorius gestus rodęs jaunuolis, pamokytas mandagaus elgesio, puolė smurtauti ir plūstis – už įžūlų elgesį jam netrukus teks stoti prieš teismą.

Panevėžio apygardos prokuratūra praneša, kad Panevėžio apylinkės prokurorė Irena Pšalgauskienė šią nusikaltimų viešajai tvarkai baudžiamąją bylą jau perdavė nagrinėti Rokiškio rajono apylinkės teismui.

„Nepadorių, įžeidžiančių gestų rodymas yra nepagarbos aplinkai ir aplinkiniams ženklas, tačiau vaikinas to niekaip nenorėjo suprasti ir į priminimą elgtis deramai atsakė chuliganišku smurto išpuoliu. Toks įžūlus elgesys viešoje vietoje ir dar vaikų akivaizdoje yra vertintinas kaip visuomenės negerbimas, jos normų nepaisymas, todėl jau ne kartą teistas vaikinas, nors ir nepilnametis, privalės atsakyti baudžiamąja tvarka – tokio elgesio negalima toleruoti“, – teigė Rokiškyje dirbanti ir nepilnamečių justicijos srityje besispecializuojanti Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokurorė Irena Pšalgauskienė.   

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, rugpjūčio 9 d. Rokiškio rajono Panemunėlio miestelyje prie parduotuvės su draugu sėdėjęs neblaivus septyniolikmetis jaunuolis, pamatęs atvažiuojantį automobilį, parodė nepadorius įžeidžiančius gestus.

Po kiek laiko automobiliu vykusios šeimos vaikai užsinorėjo gerti, buvo nutarta sugrįžti ir užsukti į parduotuvę. Ant suoliuko tebesėdėjo tie patys vaikinai. Į parduotuvę ėjusi vaikams gėrimo pirkti moteris priminė jaunuoliams, kad taip nedera elgtis ir sulaukė netikėto atsako – iškoneveikta nukentėjusioji vieno vaikinų buvo prispausta prie automobilio.

Smurto išpuolio sulaukė ir ją vaduoti iš automobilio išlipęs vyras, jam vaikinas kelis kartus trenkė į veidą ir praskėlė lūpą.

Už viešosios tvarkos pažeidimą – įžūlų elgesį, grasinimus, patyčias ir vandališkus veiksmus, nepagarbos demonstravimą aplinkiniams baudžiama viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min