Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 4d. 15:49

Šešiems pedofilų medžiotojais pasijutusiems Vilniaus paaugliams gresia atpildas už reketą ir linčo teismą

Stopkadras
Egzekucijos akimirka

Sulaikyti turto prievartavimu įtariami nepilnamečiai.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė šešis nepilnamečius, įtariamus turto prievartavimu. Įtariamieji į teisėsaugos pareigūnų akiratį anksčiau nebuvo patekę.

Š. m. vasario 15 d. apie 15 val. 30 min. sostinės Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje šeši asmenys užpuolė jaunuolį, kad pastarasis atėjo į pasimatymą su jų pažįstama trylikamete (iš pažiūros amžius neatitinka realybės), prisistačiusia Gabija.

Užpuolikai iš nukentėjusiojo tyčiojosi, sumušė, pasisavino asmens dokumentą, galiausiai surišo lipnia juosta ir pririšo prie medžio. Asmens dokumentą žadėjo grąžinti, kai užpultasis atiduos jų reikalaujamą 2 500 eurų sumą.

Jaunuoliui pavyko išsilaisvinti – jis iškart kreipėsi į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnus. Kriminalinės policijos nusikalstamų veikų registravimo skyriuje nedelsiant buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nieko neįtariančią auką, atėjusią į pasimatymą, atokioje vietoje merginos bendrininkai užpuolė, surišo lipnia juosta, pririšo prie medžio ir apkaltino pedofilija.

Ikiteisminio tyrimo metu kriminalistams kruopščiai atlikus procesinius veiksmus ir surinkus pakankamai įrodymų, kovą sulaikyti ir patys įtariamieji – nepilnamečiai: mergina (gimusi 2005 m.) ir penki jaunuoliai (vienas gimęs 2005 m., keturi – 2003 m.). Kratų metu buvo rastas „Airsoft“ pistoletas bei kiti ikiteisminiam tyrimui reikšmingi daiktai.

Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkaltis pistoletas
Vilniaus VPK nuotr./Bylos įkaltis pistoletas

Kriminalistai išsiaiškino, kad ši nepilnamečių asmenų kompanija socialiniame tinkle yra sukūrusi netikrą anketą, kur, apsimetę merginomis, ieškojo pažinčių su vaikinais, su jais bendravo ir siūlė susitikti. Nieko neįtariančią auką, atėjusią į pasimatymą, atokioje vietoje merginos bendrininkai užpuolė, surišo lipnia juosta, pririšo prie medžio ir apkaltino pedofilija, nes atėjo į pasimatymą su neva trylikamete. Savo veiksmus įtariamieji filmavo ir reikalavo susimokėti, kad nebūtų kreipiamasi į policiją.

Kovo 3 d. nepilnamečiams kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Policijos pareigūnai įtaria, kad nukentėjusių asmenų gali būti daugiau, todėl prašo jų atsiliepti ir paskambinti skubios pagalbos tel. 112. Už turto prievartavimą (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 str. 2 d.) gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

01:00:04
01:26
01:59:13

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min