Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 18d. 12:25

Šešių rūšių kontrabandines cigaretes muitininkai aptiko po vilkiko salono apmušalais

Kontrabandinės cigaretės
Vilniaus teritorinės muitinės nuotr. / Kontrabandinės cigaretės.

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai per savaitgalį įvairiuose kelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų beveik už 72 tūkst. litų. Realizavus sulaikytą kontrabandą juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais skaičiavimais, apie 50 tūkst. litų.

Kaip informuoja Vilniaus teritorinė muitinė, ankstyvą sekmadienio, balandžio 17 d., rytą Raigardo kelio poste muitininkai, bendradarbiaudami kartu su Kauno teritorinės muitinės mobiliosios grupės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais, patikrino įtarimų sukėlusį Slovakijos piliečio R.J. vairuojamą krovininį automobilį „Volvo“. Automobilis iš Baltarusijos važiavo tuštiems krovininiams automobiliams skirta juosta, o vairuotojas deklaravo, kad su savimi neleistinų daiktų ir prekių neveža.

Apžiūrint vilkiką, pareigūnų neapleido nuojauta, kad jame gali būti gabenamas nelegalus krovinys. Kaip rodo patirtis, tokio tipo automobiliuose itin dažnai mėginama nelegaliai gabenti rūkalus, todėl pradėję automobilio apžiūrą, pareigūnai labai greitai automobilio salone po apmušalais aptiko suslėptas cigaretes. Tačiau nuojauta muitininkams sakė, kad tai dar ne visos automobilyje paslėptos kontrabandinės cigaretės.

Nenutraukę patikros, muitininkai dar po kurio laiko atrado kabinos daiktadėžėse įrengtas slėptuves, kurios buvo lygiai tokios pat, kaip jau atrastos puspriekabėje esančiose daiktadėžėse. Pareigūnai iš slėptuvių ištraukė daugiau kaip 4 tūkst. 200 pakelių 6 rūšių kontrabandinių cigarečių, kurių vertė juodojoje rinkoje siekia beveik 31 tūkst. Lt. Tai pirmas kartas šiais metais, kai muitininkams įkliuvo kontrabandą gabenantis slovakas.

Kituose kelio postuose muitininkai sulaikė per 30 automobilių, kuriuose buvo mėginama į Lietuvą įvežti įvairius kiekius kontrabanda gabenamų cigarečių. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min