Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 25d. 11:51

Šeštadienį Vilnių šiurpino visiškai girta vairuotoja – važiavo per miestą ir trankė automobilius

Vilniuje sulaikyta girta vairuotoja
Vilniuje sulaikyta vairuotoja

Sostinėje – nuo ryto girtos vairuotojos sulaikymas.

Antakalnio gatvėje sustojusią visiškai girtą moterį iš automobilio ištraukė kitas vairuotojas, nė nemanęs laukti policijos.

Į pilietiško sulaikymo vietą atvykęs policijos ekipažas nustatė įtariamajai 2,66 promilės girtumą.

Girtutėlė vairuotoja pakeliui pridarė žalos, todėl iki sulaikymo ją sekė jau keli pilietiškų gyventojų ekipažai, raportuodami apie bėglės judėjimo kryptį policijai.

Apie šį įvykį 15min pranešė jo liudininke tapusi vilnietė. Ji teigė apie 11 val. važiavusi su vaikais, kai ties Rasų kapinėmis pamatė kelyje keistai atrodantį ir manevruojantį automobilį. Transporto priemonė jau buvo su besivelkančiu buferiu, ji atrodė sunkiai valdoma.

Pakeliui pažeidėja atsitrenkė į dar vieną mašiną, bet nesustodama tęsė kelionę. Todėl ją ėmė vytis ir pastarasis nukentėjęs vairuotojas.

Kai 15min pašnekovė kalbėjo su BPC operatore, pastaroji minėjo, kad apie tikriausiai neblaivią vairuotoją jau yra gautas ne vienas pranešimas. Žmonės padėjo policijai ją sekti.

Įveikusi kelis kilometrus, pažeidėja sustojo Antakalnio gatvėje, užsidegus raudonam šviesoforui. Tą stebėję vairuotojai tuo pasinaudojo. Vienas vyras tiesiog ištempė maždaug 40-45 moterį į gatvę ir liepė laukti policijos. Pareigūnai nustatė pažeidėjai sunkų girtumą. Už tai jai gresia baudžiamoji atsakomybė, tūkstantinė bauda ir teisės vairuoti atėmimas mažiausiai trejiems metams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

10:09
09:00

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min