Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Šeštadienį Vilniuje krenta narkomanai: rinką užplūdo nuodingi arba per stiprūs kvaišalai?

Įvykio vietoje
Vidmanto Balkūno nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinėje šeštadienį rastas, kaip įtariama, narkotikais mirtinai apsinuodijęs vyras. Iš pradžių šis įvykis įvertintas kaip eilinė kriminalinė nelaimė Vilniaus užribyje, tačiau antroji narkomano mirtis šeštadienio popietę pareigūnus privertė suklusti: sutapimas ar į kvaišalų rinką patekusi nuodų bomba? Viena iš aptarinėjamų versijų: pastaruoju metu plinta preparatas, vadinamas karfentamiliu.

Šeštadienio pavakarę Vilniaus policijos pajėgos dirbo V.Šopeno gatvėje, kur tarp švirkštų rastas negyvas jaunas vyras. Jokių išorinių smurto žymių ant kūno nepastebėta, todėl panašu, kad žuvo narkomanas, mirtinai apsinuodijęs kvaišalais.

15min.lt žiniomis, tai šiandieną jau antras toks atvejis: dar vienas tikriausiai nuo narkotikų kritęs vaikinas šeštadienį buvo rastas sostinės K.Vanagėlio gatvėje (Senamiesčio sen.).

Pasak liudininkų, sostinės centre, Naujamiestyje esančioje V.Šopeno gatvėje, erdvėje tarp 8-uoju ir 10-uoju numerių pažymėtų pastatų, vaizdas šeštadienio pavakarę buvo itin slogus. Ant žemės aplink mirusiojo kūną mėtėsi, regis, ne ką mažiau švirkštų, nei, tarkime, tabore ar jo prieigose.

Maža to, be švirkštų visur buvo primėtyta įvairių ampulių, pavyzdžiui, natrio chlorido tirpalo.

Rastas negyvas vyras iš pažiūros buvo 30-35 metų amžiaus. Jokio asmens dokumento jis su savimi neturėjo, todėl mirusiojo tapatybės pareigūnai kol kas nenustatė.

Tai labai stipri narkotinė medžiaga, kuri maišoma į heroiną, tikintis stipresnio poveikio.

Apie 18 val. palaikai iš V.Šopeno gatvės kiemo išvežti į morgą. Ir čia, ir K.Vanagėlio gatvėje rasto, kaip spėjama, narkomano mirties priežasčių tyrimas tęsiamas, atsakymų į klausimus laukiama iš teismo medicinos ekspertų.

Pakvipo karfentaniliu

Viena iš jau dabar aptarinėjamų versijų: pastaruoju metu plinta preparatas, vadinamas karfentaniliu.

Tai labai stipri narkotinė medžiaga, kurią narkomanai maišo į heroiną, tikėdamiesi stipresnio poveikio. Tačiau bėda ta, ją labai lengva perdozuoti. Ji dažnai naudojamas chirurginėse operacijose, tačiau jos padauginus pasekmės gali būti labai sunkios - padažnėja pulsas, smarkiai išauga spaudimas. 

15min.lt žiniomis, karfentanilio priemaišų pastaruoju metu randama Vilniaus tabore platinamuose narkotikuose.

15min.lt nuotr./Įvykio vietoje
15min.lt nuotr./Įvykio vietoje

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min