TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienio vakaras Marijampolės apskrityje – lyg visuotinė bokso treniruotė

Muštynės
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Muštynės
Šaltinis: 15min
0
A A

Smurtą patyrė mažiausiai keturi vyrai ir moteris. Vienam nukentėjusiajam lūžo žandikaulis, antram kaukolės skliautas, trečiam – sukrėstos smegenys. Ketvirtasis vyriškis ir dailiosios lyties atstovė nukentėjo ne taip stipriai.

Šeštadienį kai kurie Marijampolės apskrities gyventojai buvo itin aršiai nusiteikę. Tai atsispindi sekmadienį Marijampolės apskrities VPK pareigūnų parengtoje kriminalinių įvykių suvestinėje, kurioje užfiksuoti penki smurtiniai išpuoliai.

Vakar 23 val. 18 min. iš miesto ligoninės priėmimo skyriaus policijoje gautas pranešimas, kad iš Balsupių kaimo (Marijampolės sav.) medikams pristatytas D.K. (gim. 1977, gyv. Marijampolėje). Nustačius veido sumušimą ir apatinio žandikaulio lūžimą, gydymui nelaimėlis išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas (KMUK).

Į Šakių ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi pilietis R.B. (gim. 1967, gyvenantis Šakių rajone), kuriam nustatyta diagnozė: lengvas galvos smegenų sutrenkimas, girtumas, muštinė veido žaizda, kaukolės skliauto kaulų lūžimas. Jis paguldytas į stebėjimo palatą. Pirminiais policijos duomenimis, šeštadienį apie 14 val. Gotlybiškių kaime (Šakių sen. Šakių r.) prie parduotuvės rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas jį sumušė du iš matymo pažystami vyriškiai.

18 val. 30 min. Šakių rajono komisariate iš Šakių ligoninės priėmimo skyriaus buvo gautas telefoninis pranešimas, kad į medikus kreipėsi A.V. (gim. 1987, gyv. Šakių r.).

Jam buvo nustatyta diagnozė: vidutinio laipsnio galvos smegenų sutrenkimas. Gydymui išvežtas į KMUK. Pirminiais duomenimis, jį išvakarėse apie 22 val. prie lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“, esančio Lukšių miestelyje Šakių rajone, rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas sumušė keletas iš matymo pažįstamų jaunuolių.

Vilkaviškio rajono policijos komisariato operatyvaus valdymo poskyryje buvo gautas Vilkaviškio ligoninės medikų pranešimas, kad į įstaigą yra atvykęs sumuštas R. J. (gim. 1976 m.). Vyras paaiškino, kad šeštadienio naktį apie 00.15 val. Puodiškių kaime (Klausučių sen., Vilkaviškio r.) jį sumušė 3 jaunuoliai, suduodami smūgius į įvairias kūno vietas.

Vilkaviškio rajone nukentėjo ir viena mergina. Vietos komisariato pareigūnams Ž.J. pranešė apie tai, kad šeštadienį apie 15.30 val. Kataučiznos kaime (Klausučių sen. Vilkaviškio r.) suduodamas tris smūgius į veidą ją sumušė iš matymo pažįstamas jaunuolis.

Visų smurtinių išpuolių aplinkybes tiria vietos policijos pareigūnai. Žiaurumų netrūko ir vakar dienos policijos pranešimuose (žr. susijusius straipsnius).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min