Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 26d. 21:00

Vilniuje jaunuoliai sugalvojo pasilinksminti – imitavo draugo pagrobimą

Pirštinės, kaukė
VSAT nuotr. / Pirštinės, kaukė. Asociatyvinė nuotr.

Vilniaus policija tira įvykį, kai balandžio 16-ąją Laisvės prospekte keturi jaunuoliai imitavo pagrobimą, dėl kurio ant kojų sukelti net keturi policijos ekipažai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, keturių jaunuolių kompanija, tarp kurių buvo ir du nepilnamečiai, sugalvojo siužetą, prilygstantį kriminalinio filmo kūrimui.

Balandžio 16 d. devyniolikmetis E.R. iš anksto susitaręs su dvidešimtmečiu I.S. ir nepilnamečiais V.M., gimusiu 1997 m., bei I.B., gimusiu 1997 m., Laisvės prospekte, Vilniuje, imitavo vykstantį pagrobimą.

Du kaukėti jaunuoliai privažiavo automobiliu prie viešojo transporto stotelėje stovinčio kito bendrininko, iššoko iš automobilio ir jėga įsisodinę į automobilį minėtą asmenį, nuvažiavo.

Visą įvykį mobiliuoju telefonu filmavo nuošaliau stotelėje stovėjusi ketvirtoji bendrininkė. 

Į įvykio vietą buvo išsiųsti net keturi policijos pareigūnų ekipažai.

Visuomenė neliko abejinga – apie pagrobimą bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešė net trys asmenys, tuo metu buvę įvykio vietoje. 

Pagal pranešėjų nurodytus požymius buvo pradėta pagrobėjų paieška.

Viename iš Vilniaus daugiabučių kiemų buvo rastas ieškomas automobilis su jame esančiomis kaukėmis, o prie jo visi įvykio dalyviai.

Greitai paaiškėjo tiesa – jaunuoliai sugalvojo papokštauti: imitavo pagrobimą ir, norėdami įvykį įamžinti, jį nufilmavo.

Visi keturi jaunuoliai buvo pristatyti į Vilniaus apskrities Vilniaus miesto penktąjį policijos komisariatą tolimesniam aiškinimuisi.

Operatyvi visuomenės ir policijos reakcija į bereikalingai sukeltą sumaištį parodė, kad panašūs jaunuolių veiksmai nėra toleruojami.

Ketvirtadienį dviem kaltininkams pareigūnai paskyrė baudas.

Nepilnamečiai pažeidėjai taip pat neišsisuks nuo atsakomybės, tyrimas dėl jų yra tęsiamas.

Už nedidelį chuliganizmą numatoma bauda nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų arba administracinis areštas iki trisdešimties parų.

Reaguodama į „netikrus“ iškvietimus kaip į realų pavojų ir mesdama gana dideles pajėgas, policija netenka galimybės operatyviai suteikti pagalbą tiems asmenims, kuriems tuo metu ji yra tikrai reikalinga.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min