Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Siaubingas gaisras Kaune: kas įvyko tą naktį liepsnų apimtame bute?

Išdegęs butas Kaune, Šilainiuose
VPGT nuotr. / Išdegęs butas Kaune, Šilainiuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio naktis Kaune virto košmaru – daugiabutyje kilus gaisrui besigelbėjantys žmonės buvo priversti šokti iš septinto aukšto. Tačiau vienam 18 metų jaunuoliui to padaryti nepavyko – jis mirė ugnies apimtame bute. Dabar iš liepsnų išsigelbėję jaunuoliai kalba apie likimo dovaną, rašoma dienraštyje „Lietuvos rytas“.

Kas iš tikrųjų vėlyvą šeštadienio vakarą vyko keturių kambarių bute, kurį maždaug prieš pusmetį išsinuomojo keli jaunuoliai?

15min.lt jau rašė, kad vienas gaisrą išgyvenęs jaunuolis pasakojo apie įvykio aplinkybes.

Dabar pateikiama daugiau detalių apie siaubingą gaisrą, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Keli vaikinai ir merginos šventė vieno draugo gimtadienį. Vėlai vakare prie jų prisidėjo antra kompanija. Iš viso bute buvo 10–12 žmonių. Tarp įkaušusių jaunuolių įsiplieskė konfliktas ir pamažu virto muštynėmis. Keli vakarėlio dalyviai buvo išvyti iš buto. Tyrėjai tvirtino, kad kivirčas kilo dėl smulkmenų, tačiau jaunuoliai reagavo pernelyg aršiai. Tarp svečių būta policijos pareigūnams pažįstamų veidų.

Labiausiai nukentėjo 17 metų jaunuolis, kuriam net prireikė medikų pagalbos. Išleistas iš ligoninės jis sumanė atkeršyti linksmybes tęsiantiems skriaudikams.

Apie 3 valandą į buto laukujes duris kažkas paskambino. Keli vaikinai nuėjo jų atidaryti, o laiptinėje išvydo 4–5 atvykėlius, kurie buvo atsinešę 5 litrų talpos plastikinę talpyklą su benzinu. Ją laikantis užpuolikas šliūkštelėjo itin degaus skysčio į butą, aplaistė benzinu vieną jaunuolį ir uždegė žiebtuvėlį. Liudininkas pasakojo, kad degantis draugas lakstė po butą, buvo bandoma jį užgesinti.

Gelbėtojai žuvusio jaunuolio kūną vėliau aptiko vonioje. Jis turbūt ketino degančius drabužius užpilti vandeniu, tačiau dėl karščio ir dūmų neteko sąmonės.

Kiti bute buvę žmonės negalėjo pasirūpinti padegtu draugu, nes jiems patiems teko gelbėtis. Keli jaunuoliai prasiveržė pro liepsnas į laiptinės koridorių. Keturi vakarėlio dalyviai puolė į balkonus – bandė atidaryti avarinius liukus, tačiau jie buvo užstatyti spintelėmis.

Karštis buvo toks stiprus, kad jaunuoliai ryžosi šokti maždaug iš 17 metrų aukščio.

Du jų nukentėjo labai sunkiai, dėl jų gyvybės kovoja Kauno klinikų medikai.

Dėl šio įvykio jau sulaikyti du įtariamieji. Dar kelių įtariamųjų, kurie šiuo metu slapstosi, ieškoma.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min