Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulietė automobilyje slėpė 80 litrų naminės degtinės

Iš šiaulietės konfiskuota naminė degtinė
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Iš šiaulietės konfiskuota naminė degtinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 3-osios popietę Šiaulių apskrities policijos pareigūnai, prižiūrėję saugų eismą ir viešąją tvarką Pietinėje miesto dalyje, pastebėjo, kad Korsako gatve važiuoja automobilis BMW 316, neįsijungęs artimųjų žibintų šviesų. Automobiliui įsukus į šalia esančią stovėjimo aikštelę, privažiavę patruliai paprašė vairavusios moters pateikti vairuotojo ir automobilio dokumentus.

Kaip informuoja Šiaulių apskrities VPK, vairuotoja, 36-rių metų šiaulietė, policijos pareigūnams pateikė tvarkingus dokumentus, tačiau jos elgesys sukėlė įtarimą. Už vairo sėdėjusi moteris buvo labai išsigandusi, blaškėsi, iš akių nepaleido automobilio.

Pildydami dokumentus dėl administracinio teisės pažeidimo, už važiavimą neįsijungus artimųjų žibintų šviesų, patruliai atkreipė dėmesį, kad pažeidėjos automobilio bagažinė neįprastai nusėdusi. Pasiteiravus moters, kokį sunkų krovinį gabena, ji visiškai sutriko ir net neprašyta atidaryti bagažinės dangčio aiškino nieko nevežanti, o atidaryti bagažinės negalinti, nes neturi raktelių.

Kilus pagrįstam įtarimui, jog gali būti gabenamas neteisėtas krovinys, policijos pareigūnai patikrino ar bagažinė iš tikro užrakinta. Paaiškėjo, kad ne. Kodėl automobilio vairuotoja buvo tokia išsigandusi patruliai suprato iškart. Ten gulėjo keturi dideli maišai, prikrauti 1,5-2 litrų talpos plastikinių butelių, pripildytų skaidraus skysčio.

36-rių metų šiaulietė L.L. neneigė, kad gabena naminę degtinę. Kaip ir dauguma naminukės gabentojų aiškino, kad ją pirko iš nepažįstamo asmens vestuvėms. Pareigūnai suskaičiavo 42 plastikinius butelius, su 80 litrų naminės degtinės.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Naminukę gabenusiai moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Už važiavimą neįsijungus artimųjų žibintų šviesų šiaulietei skirta 40 litų bauda.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min