Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 26d. 14:19

Šiaulietis apsivogė belaukdamas nuosprendžio

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai

Gegužės 22 d. Šiaulių miesto apylinkės teisme pagreitinto proceso tvarka buvo nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje 31-nerių metų Šiaulių rajono, Kuršėnų, gyventojas Andrius Brikis buvo kaltinamas gegužės 19 d. padaryta įvairių daiktų vagyste iš automobilio, stovėjusio Šiauliuose, Vasario 16-osios gatvėje.

Sulaikę įtariamąjį, policijos pareigūnai pavogtus daiktus rado paslėptus miesto centre esančio gyvenamojo namo krūmuose. Vyras už įvairius nusikaltimus yra teistas penkis kartus, paskutinį kartą – 2005 metais, praneša Šiaulių vyriausiasis policijos komisariatas.

Gegužės 22 d. vykusio teismo posėdžio metu prokuroras pasiūlė Andriui Brikiui skirti vienerius metus ir du mėnesius nelaisvės, tačiau teismo nuosprendžio kaltinamasis tądien neišgirdo, nes jo paskelbimas buvo perkeltas į kitą savaitę. Taigi A. Brikis liko laisvėje ir nutarė laiko veltui neleisti.

Gegužės 23 d. apie 19 val. policijos budėtojai sulaukė gyventojų pranešimo apie Šiauliuose, Žemaitės g. namo kieme, į automobilį įlindusį neprašytą svečią. Nuvykęs patrulių ekipažas pamatė su CD grotuvu jau sprunkantį ilgapirštį. Pabėgti jam nepavyko, vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pasirodo, tai tas pats pareigūnams jau gerai pažįstamas Andrius Brikis.

Dabar vyras teismo nuosprendžio laukia jau areštinėje, nes teismas mėnesiui sankcionavo jo suėmimą.

Temos: 1 Nuosprendis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:08
43:31
00:42

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min