Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulietis bankroto administratorius Vitas Kelmelis bus teisiamas dėl 200 000 litų kyšio

Pinigai
Šarūno Bulotos / 15min nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Bendrovei „Administravimas“ vadovaujantis bankroto administratorius Vitas Kelmelis Šiaulių apylinkės teisme kaltinimas kyšininkavimu.

Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Šiaulių apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje, remiantis Specialiųjų tyrimų tarnybos (toliau – STT) Šiaulių valdybos pareigūnų surinktais įrodymais, bankroto administratorius Vitas Kelmelis kaltinamas kyšininkavimu.

2013 m. gruodžio 3 d. STT pareigūnai bankroto administratorių sulaikė vieno Šiaulių prekybos centro kieme, kai jis iš buvusio vienos bankrutuojančios įmonės direktoriaus priėmė dalį sutarto kyšio – 50 000 litų.

STT pareigūnų atliktame ikiteisminiame tyrime nustatyta, kad V.Kelmelis, vykdydamas uždarosios akcinės bendrovės bankroto procedūras, iš buvusio įmonės direktoriaus galimai reikalavo ir susitarė priimti 200 000 litų kyšį už tai, kad veikdamas pagal jam suteiktus įgaliojimus atliktų tokius veiksmus, dėl kurių būtų sudaryta taikos sutartis ir nutrauktas civilinis procesas civilinėse bylose šio buvusio įmonės direktoriaus ir jo šeimos narių atžvilgiu.

2014 m. sausio 29 d. Šiaulių apylinkės teismas mėnesiui pratęsė bankroto administratoriaus V.Kelmelio suėmimą.

Komentarai

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min