2017-10-06 09:11

Šiaulietis įtariamas iš darbovietės pavogęs daugiau nei 20 tūkst. eurų

Vienoje Šiaulių bendrovėje pastebėta, kad prapuolė 20405 eurai. Įtarimai krito ant ten dirbančio vyro.
Pinigai
Pinigai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Spalio 5 d. Šiauliuose, Metalistų g., atlikus grynųjų pinigų inventorizaciją nustatyta, kad iš bendrovės pavogti 20 405 eurai.

Įtariamasis bendrovės darbuotojas (g. 1976 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 183 str. 2 d., praneša Policijos departamentas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą