Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per gaisrą Šiaulių „Akropolio“ požeminėje aikštelėje žmonės link durų ėjo apgraibomis

Gaisras Šiaulių „Akropolyje“
Lino Lesniausko nuotr. / Gaisras Šiaulių „Akropolyje“
Šaltinis: 15min
1
A A

Šiaulių prekybos centre „Akropolis“ sekmadienio rytą kilo gaisras. Požeminėje aikštelėje užsidegė automobilis. Pastate, suveikus signalizacijai, dingo elektra. Žmonės link siaurai pravertų durų ėjo kone visiškoje tamsoje – apgraibomis.

Vos kilus liepsnoms, suveikė priešgaisrinė signalizacija. „Akropolio“ valdytoja Sonata Jocienė informavo, kad buvo sureaguota pagal visas taisykles – evakuoti žmonės, iškviesti ugniagesiai.

Šiaulietis Nerijus kaip tik tuo metu buvo šio prekybos centro „Maximos“ parduotuvėje. Vyras pasipiktino tokia evakuacija.

„Tai yra visiška nesąmonė. Stovi parduotuvėje, išgirsti įspėjimą per garsiakalbį ir staiga užgęsta šviesa. Tamsoje beveik nieko nesimato. Ėjau link durų ieškodamas telefone prožektoriaus programėlės.

Durys buvo pradarytos taip, kad turėjau kone pasisukti šonu, norėdamas patekti į lauką. Gerai, kad buvo nedaug žmonių ir nebuvo didelio gaisro. Per rimtą gaisrą viskas galėjo baigtis tragiškai“, – kalbėjo šiaulietis.

Policija žmonių neleido eiti į požeminę stovėjimo aikštelę, tačiau iš jos sklido stiprus degančio plastiko kvapas.

„Šiuo metu automobilis jau užgesintas, tačiau dėl suveikusios signalizacijos pastate yra atjungtas elektros tiekimas. Netrukus viskas bus sutvarkyta – veiksime toliau“, – sakė valdytoja.

Ji patikslino, kad Šiaulių „Akropolyje“ evakuacijos metu, kaip yra numatyta pagal reikalavimus, dega 6 procentai bendro apšvietimo – priešgaisrinės lempos. Taip buvo ir šį kartą vykdant evakuaciją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min