Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių aplinkosaugininkas įtariamas valdiškų degalų pasisavinimu

Kuras
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kuras
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (BK) 228 straipsnio 2 dalis) ir dokumentų klastojimo (BK 300 str. 1 d.).

Kaip rašoma STT pranešime, įtariama, kad Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento direktoriaus pavaduotojas Alfonsas Pundza, piktnaudžiaudamas tarnyba, klastojo dokumentus ir siekė pasisavinti tarnybinių automobilių kurą.

Nustatyta, kad A.Pundza įstaigos lėšomis kurą pildavosi į asmeninius ir kitų asmenų automobilius. Pasisavinto kuro kiekis ir padaryta žala tikslinama. A.Pundza jam skirtu tarnybiniu automobiliu taip pat naudojosi asmeniniais tikslais.

A.Pundza buvo atsakingas už įstaigos tarnybinių automobilių naudojimo taisyklių vykdymo kontrolę.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min