Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 20d. 16:10

Šiaulių pardavėjai nusišypsojo sėkmė: į kasą sugrįžo prarasti pinigai

Vaizdo įrašo stop kadras
Šiaulių apskr. VPK nuotr. / Vaizdo įrašo stop kadras
Penktadienį Šiaulių apskrities policija kreipėsi į visuomenę, kviesdama padėti viename Šiaulių prekybos centre dirbančiai pardavėjai, kuri atsidūrė keblioje situacijoje ir patyrė finansinių nuostolių.

Rugsėjo 7 d. dirbdama kasoje, moteris padarė klaidą, kuri jai labai brangiai kainavo. 19.25 val. atsiskaityti už perkamas prekes prie jos priėjo du vyrai. Norėdamas atsiskaityti už 17 eurų vertės pirkinį, vienas jų padavė 100 eurų kupiūrą, kasininkė kasos aparate nurodė gavusi 200 eurų ir aparatas parodė, kad grąža – 183 eurai.

Per darbo dieną pavargusi ir budrumą praradusi moteris tokią sumą ir atidavė. Atsipeikėjo tik po kurio laiko, kai pirkėjai jau buvo pasišalinę. Moteriai nuostolius būtų tekę atlyginti iš savo kišenės. Jai tai – didžiulė suma.

Šiaulių apskrities policijos Komunikacijos poskyris pakvietė atsiliepti vaizdo medžiagoje užfiksuoto pirkėjo ir grąžinti permoką. Ir kaip džiugu, kad sužinojęs apie susiklosčiusią situaciją jis geranoriškai pats nuvyko į prekybos centrą.

Vyras apgailestavo, kad įvyko nesusipratimas, kurio jis nepastebėjo, ir grąžino gautą permoką. Tuo pačiu jis grąžino pardavėjai ir pasitikėjimą žmonėmis.

O gerų žmonių – tikrai daug. Po išplatintos informacijos apie šią istoriją tyrėja sulaukė labai daug telefoninių skambučių ir laiškų – žmonės siūlėsi pervesti po keletą eurų į pardavėjos sąskaitą, kad galėtų palengvinti jai finansinę naštą.

Policija dėkoja visiems už norą pagelbėti žmogui bėdoje, o permoką grąžinusiam vyrui – už supratingumą ir geranorišką situacijos sprendimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min