Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių pareigūnai išaiškino smurtautoją, nors prigąsdinta auka jo neišdavė

Smurtas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Smurtas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 30-osios pavakary policijos budėtojus pasiekė žinia iš Bendrojo pagalbos centro dėl  pagalbos šauksmo iš šeimos, kurioje  vyksta smurto protrūkis. Pokalbio įraše buvo girdėti klykiantis vaiko prašymas nemušti, moters isteriški šūksniai „Mušk, mušk,  užmušk mane...“. Tačiau Bendrojo pagalbos operatorei  išklausti, kokiu adresu vyksta ši tragedija, nepavyko.

Šiaulių policijos atstovai pasakoja laimingai pasibaigusią istoriją. Perskambinus į telefoną, iš kurio sklido riksmai, atsiliepė vyras, kuris patikino, kad jokios pagalbos niekam nereikia, kad čia tik mokomas vaikas, kaip prisiskambinti į Bendrąjį pagalbos centrą.

Reikalavimą telefono ragelį paduoti moteriai, vyras ignoravo ir galiausiai telefoną visai išjungė. Buvo aišku, kad vyksta smurtas, aišku, kad reikia skubios policijos pagalbos, tačiau visai neaišku – kur.

Bendrasis pagalbos centras tikslių įvykio koordinačių nurodė, tik įvykio kryptį – galimai Kuršėnų miestą. Tačiau šiame mieste gyvena per 10 tūkstančių gyventojų. Kaip sužinoti, kuriam jų šią minutę reikalinga pagalba?

Nors Kuršėnuose dirbančių Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnų pradėta smurtautojo ir jo aukos paieška buvo panaši į adatos paiešką šieno kupetoje, tačiau po 24 valandų vis dėlto jiems pavyko surasti nukentėjusiąją ir prieš ją smurtavusį vyrą uždaryti į areštinę. Dėl fizinio skausmo sukėlimo jam pareikštas įtarimas.

Skriaudžiamos moters paieškas pareigūnai pradėjo tą patį vakarą reidu per Kuršėnuose gyvenančias socialinės rizikos šeimas. Kartu su socialiniais darbuotojais jie ėjo iš kiemo į kiemą, iš šeimos į šeimą, tačiau tai rezultatų nedavė, nors, kaip paaiškėjo vėliau, jie buvo užsukę ir pas smurtą patyrusią moterį, tačiau jos namuose nerado.

Kitą dieną buvo analizuojama abonento, iš kurio pareigūnus pasiekė pagalbos šauksmas, telefono skambučių išklotinė. Paskambinę dažniausiai pasikartojančiu telefonu numeriu, pareigūnai išgirdo moters balsą.

Nuvykę pas moterį policijos pareigūnai įsitikino, kad ji smurtą vis dėlto patyrė – kūnas buvo nusėtas kraujosruvomis. 45 metų kuršėniškė pripažino, kad išvakarėse pas ją apsilankęs buvęs sugyventinis dukros akivaizdoje ją sumušė krosnies pelenų semtuvu.

Moteris tvirtino, kad jai viskas gerai, kad ji išvakarėse į policiją neskambino ir jokio smurto nepatyrė. Išgirdę jos pavardę, pareigūnai sukluso – ši šeima buvo socialinės rizikos šeimų sąraše, dėl moters girtavimo ir netinkamo elgesio čia ne kartą buvo kviesta policija.

Šįkart nuvykę pas moterį policijos pareigūnai įsitikino, kad ji smurtą vis dėlto patyrė – kūnas buvo nusėtas kraujosruvomis. Galiausiai 45 metų kuršėniškė pripažino, kad išvakarėse pas ją apsilankęs buvęs sugyventinis septynmetės dukros akivaizdoje ją sumušė krosnies pelenų semtuvu.

35 metų smurtautoją policijos pareigūnai netrukus sulaikė. Nors vyras akistatos su jais bandė išvengti, telefonu meluodamas, kad negali susitikti su jais, nes yra darbe, tačiau apmulkinti pareigūnų jam nepavyko.

Smurtautoją jie aptiko viename Kuršėnų alaus bare. Vyrui buvo nustatytas vidutinis girtumas (2,05 prom.). Šis Kuršėnų gyventojas prieš šią moterį ir jos vaikus smurtauja ne pirmą kartą. Pastaroji byla dėl fizinio skausmo sukėlimo jam – jau ketvirtoji.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min