Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 25d. 11:47

Šiaulių pareigūnai išsiaiškino, kas ir už kiek skandino kačiukus

Gyvūnų globos įstaiga „Šiaulių letenėlė“
Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr. / Katė

Birželio 15 dieną dvi šiaulietės, vaikščiodamos po centrinį Šiaulių miesto parką, čia esančio vandens telkinio pakraštyje pamatė užrištą medžiaginį maišą ir žvilgtelėjo į jo vidų, radinys pašiurpino – jame buvo dviejų mažų negyvų kačiukų kūnai.

Pasipiktinusios žiauriu elgesiu su gyvūnais, moterys kreipėsi į policiją. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo kruopštų ir skrupulingą darbą: vaikščiojo radinio mikrorajone, bendravo su čia gyvenančiais žmonėmis ir pamažu pradėjo ryškėti nusikalstamos veikos scenarijus.

Atsirado žmonių, kurie pastebėjo, kad dingo viename Vaidilutės g. esančio gyvenamojo namo teritorijoje gyvenusi katė, kuri laukėsi kačiukų. Kačiukų irgi nebuvo.

Policijos tyrėjai apsilankė pas tame name gyvenančią moterį, kuri pripažino, kad jos katė atsivedė 4 kačiukus: vienas dėl silpnos sveikatos mirė, vieną ji padovanojusi kaimynei, o va dviejų neturėjusi, kur dėti.

Jų motiną ji išvežusi į kaimą, o štai kačiukus kur nors priglausti vienų išgertuvių metu paprašiusi 41 metų sugėrovo.

Prieš metus bausmę už žmogaus perdūrimą atlikęs vyras išklausys teismo spendimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Už sunkų sveikatos sutrikdymą jau du kartus teistas Šiaulių rajono gyventojas už atlygį sutiko, kur nors juos įtaisyti. Kur – negalvojo. Jam tuokart labai reikėjo pinigų alkoholiui.

Gavęs 10 eurų, vyras apsidžiaugė, o problemą išsprendė, kačiukus sukišdamas į pagalvės užvalkalą ir įmesdamas juos į netoliese esantį vandens telkinį.

Prieš metus bausmę už žmogaus perdūrimą baigęs atlikti vyras dabar turės išklausyti teismo spendimo dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato viešuosius darbus arba baudą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min