Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 7d. 11:18

Šiaulių patruliai iškviesti į gimdymą: medikai nesusitvarkė su emocinga gimdyve

Gimdyvė ir policininkas Modestas Petrokas
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Gimdyvė ir policininkas Modestas Petrokas

Policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti“ Šiauliuose įgijo netikėtai platesnę prasmę – pareigūnai gali padėti net pagimdyti. Situacija gimdykloje susiklostė karšta ir dramatiška, tad policininkai teikė šią paslaugą gimdyvei, naudodami visas jiems leistinas priemones, įskaitant fizinę prievartą. Istorija baigėsi laimingai, netgi juokaujama, kad vos gimęs policininkus išvydęs kūdikis užaugęs galbūt pats norės tapti pareigūnu.

Trečiadienio naktį, apie 1 val., Šiaulių policijai buvo pranešta, kad Moters ir vaiko klinikoje medikai prašo pagalbos, nes nesusitvarko su agresyvoka gimdyve.

Į įvykį nuvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Patrulių rinktinės 1-osios kuopos mobiliojo būrio vyriausieji patruliai Modestas Petrokas ir Edvardas Aleksandravičius.

Pareigūnai pasakoja, kad prie Moters ir vaiko klinikos lauke juos pasitiko medikai, kurie pasakė, kad moteris atsisako gimdyti, guli ant žemės, nesikelia, į raginimus nereaguoja, o kūdikis jau turėtų gimti.

Nuėję į gimdymo palatą patruliai rado ant grindų gulinčią moterį, pradėjo ją kalbinti. Gimdyvė nebuvo nusiteikusi bendrauti – pareigūnams grasino teismais, o medikų reikalavo prie jos nelįsti. Pareigūnai su moters vyro pagalba pakėlė gimdyvę už rankų ir paguldė ant gimdymo stalo.

Medikams padėję pareigūnai gimdymo metu laikė moters rankas.

Medikams padėję pareigūnai gimdymo metu laikė moters rankas. „Viskas įvyko labai greitai, per keliolika minučių gimė berniukas. Išeinant už pagalbą padėkojo ir rankas paspaudė gimdymą priėmęs gydytojas ir kūdikio tėvas“ – Šiaulių apskrities policijos pranešime cituojamas M.Petrokas.

„Esame laikę ligonį, kol chirurgas jam siuvo žaizdą, bet į gimdymą iškvietimą gavome pirmą kartą“ – minėjo patruliai.

Pareigūnai patys yra dviejų vaikų tėčiai: „Džiaugiamės, kai viskas baigiasi laimingai. Yra tekę vykti pas moterį, kurios psichologinė būklė po gimdymo buvo stipriai pablogėjusi ar priėmime laikyti agresyvius pacientus, kol medikai jiems siuvo žaizdas, bet į gimdymą iškviesti buvom pirmą kartą“.

Pareigūnams už puikiai atliktą pareigą padėkojo ir Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas, kuris juokavo, kad galbūt gimęs vaikelis užaugęs norės būti policininku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:24
01:30
00:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min