Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
 
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių policija aptiko dideles nelegalaus dyzelino atsargas

Nelegalaus dyzelino sandėlis
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Nelegalaus dyzelino sandėlis
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Šiaulių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, dirbdami pagal planą „Dėl akcizais apmokestinamų prekių nelegalios prekybos nustatymo“, Šiaulių rajone, Šiaulių pramoninių garažų masyvo patalpose aptiko nelegaliai laikomą dyzeliną.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, keliuose garažuose rastos įvairios talpos, kuriose buvo apie 4 tonas nelegaliai laikomų degalų. Įvykio vietoje sulaikytas 46 –ių metų V.K. degalų įsigijimo dokumentų, degalų laikymo talpų registracijos žurnalo, degalų kokybės sertifikato pareigūnams nepateikė.

Jau praeityje su teisėsauga turėjęs reikalų vyras teigė, kad dyzeliną įsigijo savo reikmėms - automobiliui. Prie talpų taip pat buvo rastas ir paimtas specialus įrenginys, panašus į degalų perpylimo siurblį.

Kadangi rastas degalų kiekis akivaizdžiai viršijo leistino laikyti, be tam skirtų dokumentų, degalų kiekį, Šiaulių rajono policijos komisariate pradėta administracinė teisena, rasti degalai paimti. Šiuo metu Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai nustatinėja iš kur buvo įsigytas nelegalūs degalai. Nedelsiant bus paskirta naftos produkto tyrimo užduotis ir nustatyta cheminė sudėtis. Gavus specialisto išvadą ir nustačius tikslų degalų kiekį bei vertę, bus sprendžiamas klausimas dėl tolimesnės tyrimo eigos.

Policija informuoja, kad pagal Lietuvos Respublikos Administracinės teisės pažeidimų kodeksą, už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką ir atsižvelgiant į nustatytą neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertę, gali būti paskirta bauda nuo vieno šimto iki dvidešimties tūkstančių litų su šių prekių ir jų gabenimo priemonės konfiskavimu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min