Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių policija auklėjo miesto centre girtavusius latvį ir australą

Šiaulių policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Šiaulių policija
Šaltinis: 15min
0
A A

46 metų Latvijos pilietis, siekdamas išpildyti savo svečio iš Australijos,keliaujančio per visą Europą, troškimą pamatyti Lietuvą, surengė jam ekskursiją į Šiaulius. Spalio 31-osios vakare vyrai jau žvalgėsi po Šiaulių bulvarą. Ir ne tik žvalgėsi. Vyrų pramogos pateko į dieną ir naktį miesto centre gyvenimą sekančių vaizdo kamerų stebėjimo zoną.

Kaip informuoja Šiaulių apskrities VPK, prie monitoriaus sėdinčio darbuotojo dėmesį atkreipė Vilniaus g. ir Varpo g. sankirtoje puotaujantys du vyrai. Ant suoliuko padėtas brendis ir alus kėlė nuotaiką pakaitomis iš kakliuko jį gurkšnojantiems vyrams. Kadangi gerti viešojoje vietoje įstatymas draudžia, budėtojas puotaujančius vyriškius ėmė stebėti atidžiau.

Alkoholio užkaitintų vyrų žvilgsniai kabinosi į pro šalį einančias merginas, tačiau visi mėginimai užkalbinti dailiosios lyties atstoves baigėsi be rezultatų.

Tada vienas jų patraukė už namo kampo. Kaip užfiksavo kameros – gamtinių reikalų atlikti. „Pašventinęs“ namo sieną, jis sugrįžo pas bičiulį ir draugužiai įslinko į „Can Can pizza“. Tačiau netrukus iš kavinės išniro ir nupėdino link Tilžės gatvės tebegurkšnodami tą patį alkoholio butelį.

Vyrų naktinį pasivaikščiojimą su alkoholio buteliu miesto centre nutraukė policijos patruliai. Pasirodė, kad sulaikytieji – tai 46 metų S.S. iš Latvijos ir paviešėti pas jį atvykęs 32 metų bičiulis T.K. iš Australijos. Pirmajam buvo nustatytas lengvas (1,47 prom.), antrajam – vidutinis (1,54 prom.) girtumas.

Vyrams nepatiko, kad jų ekskursiją nutraukė policijos pareigūnai. Australijos pilietis pareiškė, kad tai, jog neleidžiama jiems girtauti miesto centre esančiame bulvare – tarptautinis skandalas ir savo nepasitenkinimą išreiškė nepadoriu gestu. „Faką“ jis pademonstravo į tarnybinį automobilį jį įsodinusiam patrulių būrio vadui. Vėliau vyras dievagojosi, kad šis ženklas Australijoje nelaikomas nepadoriu ir tos šalies pareigūnams visai priimtinas...

Sulaikytieji savo pažintį su Šiauliais tęsė miesto policijos komisariate. Čia pareigūnams teko australą nutraukti nuo stalo, ant kurio užsilipęs užsienietis bandė reguliuoti vaizdo kameros stebėjimo rakursą, nes jam nepatiko, kad visur jis yra stebimas.

Po kelių laikinojo sulaikymo patalpose praleistų valandų prasiblaiviusiems užsieniečiams buvo surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai: latviui - už šlapinimąsi viešojoje vietoje, kuris traktuojamas kaip nedidelis chuliganizmas, australui – už policijos pareigūno garbės bei orumo įžeidimą ir abiems - už alkoholinių gėrimų gėrimą viešojoje vietoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min