Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių policija prašo pagalbos ieškant keturių pasislėpusių įtariamųjų

Ieškomi įtariamieji (iš kairės): Deimantė Dubinienė, Deividas Dubinas, Paulius Genys, Vidas Stočkus
Šiaulių policijos nuotr. / Ieškomi įtariamieji (iš kairės): Deimantė Dubinienė, Deividas Dubinas, Paulius Genys, Vidas Stočkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško šiauliečių poros – 29 metų Deivido Dubino ir 26 metų jo žmonos Deimantės Dubinienės (Rukšaitės) – kurie kartu su dar keliais bendrininkais žmonėms pridarė problemų, o kreditus teikiančioms bendrovėms - nuostolių.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, jie įtariami 2008 metų gegužę apgaule bei piktnaudžiaudami pasitikėjimu iš keleto asmenų įgiję elektroninės bankininkystės duomenis ir jų vardu pasiėmę kreditus, kuriuos persivedė į savo asmenines sąskaitas.

„Tokie nusikaltimai galimi, kai žmonės labai neatsakingai elgiasi su savo elektroninės bankininkystės duomenimis, patikėdami juos svetimiems asmenims. Ir supratimas, kad taip elgtis nevalia, žmonėms atėjo tik tada, kai kredito bendrovės pradėjo iš jų reikalauti grąžinti skolas. Tada vienas patiklusis sužinojo, kad jis iš įvairių kredito bendrovių turi pasiėmęs 2 tūkst. 800 litų, kitas – 1 tūkst. 500 litų, trečias – 2 tūkst. 800 litų kreditus“, – rašoma Šiaulių policijos pranešime.

Dėl neteisėto mokėjimo priemonės duomenų panaudojimo ir sukčiavimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, Deividui ir Deimantei Dubinams paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti iš gyvenamosios vietos.

Abu šiauliečiai pasižadėjimą sulaužė ir 2010-ųjų rudenį išvyko į užsienį. Tuo metu D.Dubinui buvo pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas. Vyras įtariamas bendrininkavęs, kėsinantis apvogti Seimo nario Andriaus Šedžiaus butą.

Dėl analogiškos nusikalstamos veikos pareigūnai ieško ir 27 metų Pauliaus Genio. Dėl neteisėto mokėjimo priemonės duomenų panaudojimo ir sukčiavimo jam pradėti net du ikiteisminiai tyrimai, kuriuose figūruoja kelių nukentėjusiųjų pavardės, o jų vardu paimti kreditai siekia per 4 tūkst. litų. Išsigandęs atsakomybės, vaikinas nuo ikiteisminio tyrimo pasislėpė.

28 metų Vidas Stočkus nuo pareigūnų pasislėpė, 2009-ųjų gruodį išgirdęs teismo nuosprendį už neteisėtą disponavimą psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Dėl šios nusikalstamos veikos jis buvo sulaikytas 2008 metų rudenį vienoje Šiaulių degalinėje. Teismo metu jis pripažino, kad į degalinę atvažiavo, norėdamas parduoti kvaišalų iš matymo pažįstamam vyrui. Tačiau čia jį pasitiko policijos pareigūnai su narkotinių medžiagų ieškoti apmokytu šunimi, kuris iš karto parodė, kad V.Stočkus turi kažką neleistino. Vaikinas atgniaužė ranką ir pareigūnams atidavė servetėlėje suspaustas 5 psichotropines tabletes.

Dveji metai laisvės atėmimo už kvaišalų platinimą vaikinui buvo nepriimtini ir jis nuo teisėsaugos pasislėpė.

Jei kas žinote šių asmenų buvimo vietą, Šiaulių apskrities policija prašo paskambinti Asmenų paieškos skyriaus viršininkui telefonu (8 698) 23784 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min