Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 10:45

Šiaulių policija ieško pareigūnus keiksmažodžiais išplūdusio plėšiko

Marius Kymantas
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Marius Kymantas
Šešis kartus už vagystes ir plėšimus teistas 27 metų Marius Kymantas laisvę atgavo šių metų birželio 30 d. Nepraėjus nė mėnesiui, jis padarė naują nusikaltimą.

Liepos 25-osios popietę M.Kymantas, būdamas neblaivus, Šiauliuose, Tilžės g., apiplėšė senolį. Pribėgęs prie vyriškio, jis lengvai iš rankų ištraukė rankinę, tikėdamasis joje  rasti pinigų. Deja, nubėgęs į senąsias rusų kapinaites ir išrausęs pavogtąją rankinę, pinigų ten nerado. Iš visų rankinėje rastų daiktų M.Kymantui vertingiausia pasirodė vaistų pakuotė. Numetęs rankinę ant žemės, vaikinas jau norėjo eiti, tik iš kažkur, anot jo, atsirado pareigūnai ir jį sučiupo.

Sulaikytasis šaukė, kad dėl senio jie nieko neįrodys, spjaudėsi keiksmažodžiais ir grasinimais atleisti patrulius iš darbo, vienam jų žiebė kumščiu į krūtinę. Surakintas antrankiais ir įsodintas į policijos automobilį M.Kymantas kojomis spardė sėdynes, todėl, kad neapgadintų automobilio ir pats nesusižalotų, pareigūnams teko jį vežti tiesiog prispaudus prie galinės sėdynės. Sulaikytasis mėgino atsikratyti daiktiniu įrodymu, vaistų pakuote, pamesdamas ją po priekine automobilio sėdyne.

Vaikinui buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuris pagreitinto proceso tvarka jau po kelių dienų perduotas nagrinėti teismui. M.Kymantui buvo inkriminuotos trys nusikalstamos veikos – vagystė, pasipriešinimas valstybės tarnautojams ir jų  įžeidimas. Šiaulių miesto apylinkės teismas jam skyrė vienerių metų ir trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Vaikinui, po paskutinės bausmės atlikimo laisvėje tepraleidusiam mėnesį, būti vėl izoliuotam nuo visuomenės nesinorėjo. Tad jis per nuosprendžio įsiteisėjimo laiką nuo teisėtvarkos pasislėpė.

Pasislėpė jis ir dar dėl vienos priežasties. Šiuo metu tiriama N.Kymanto veikla paskutiniosios bausmės atlikimo metu Alytaus pataisos namuose. Įtariama, kad ten būdamas M.Kymantas kartu su pagalbininke iš Šiaulių užsiėmė „loterijų organizavimu“.

Kovo 27-ąją 70-metė panevėžietė mobiliuoju telefonu sulaukė SMS žinutės, kad ji laimėjo piniginį prizą ir mobilųjį telefoną. Kai moteris telefonu paskambino nurodytu telefonu, jos buvo paprašyta nupirkti telefoninių pokalbių papildymo kortelių, jų kodus padiktuoti ir dar į nurodytą sąskaitą pervesti pinigų. Moteris telefoninių pokalbių sąskaitą papildė 594 litais, o į nurodytą merginos sąskaitą pervedė 300 litų. Deja, „loterija“ baigėsi ne didžiuliu panevėžietės laimėjimu, o suvokimu, jog pateko į sukčių pinkles.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min