Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių policija prašo informacijos apie tris nuteistuosius

Linas Grišius
Šiaulių policijos nuotr. / Linas Grišius
Šaltinis: 15min
0
A A

34 metų Linas Grišius jau aštuonis kartus buvo teistas už vagystes bei plėšimus. Paskutinįkart šių metų kovą.

Šiaulių apygardos teismas apeliacine tvarka nagrinėjo baudžiamąją bylą pagal jo paties skundą dėl nuosprendžio, kuriuo vyras už pasikėsinimą apiplėšti neteko laisvės 2 metams ir 7 mėnesiams.

Kaip informuoja Šiaulių policija, vieną praėjusių metų vasario vakarą apsvaigęs nuo alkoholio L. Grišius Šiauliuose, Energetikų gatvėje, užpuolė iš baro išėjusią moterį, nešiną ką tik nupirktu čiužiniu. Pusantro litro degtinės suvartojusiam vyrui kažkodėl labai parūpo šis daiktas, todėl jis čiupo už jo ir pareikalavo atiduoti.

Pajutęs moters nenorą atiduoti savo daiktą, jis griebė ją už plaukų ir pradėjo spardyti. Moters ginti puolė ją lydėjęs vyras. Tad kliuvo ir jam. Šiaulietė su čiužiniu nuo užpuoliko paspruko. Netrukus girtas vyras pateko į pareigūnų rankas.

Kadangi L. Grišius padarė apysunkę nusikalstamą veiką, neišnykus ankstesniam teistumui, bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu, tad bausmės jam buvo subendrintos ir nuspręsta jį 2 metams ir 7 mėnesiams izoliuoti nuo visuomenės. Vyras suimtas nebuvo, tad po teismo nuosprendžio jis nutarė nuo teisingumo pasislėpti ir į pataisos namus kojos nekelti.

Kovo 31 d. pareigūnai jį sulaikė Rėkyvoje. Pamatęs kriminalistus, jis dėjo į kojas. Vėliau aiškino, kad bėgo ne nuo pareigūnų, o „samagono“ pirkti, nes atsargos išsekusios. Pasirodo, sulaikymo išvakarės L.Grišius dar gerokai pasiautėjo – ne vieną sutiktą rėkyviškį „pakrikštijo“ savo kumščiu.

Šiaulių policijos nuotr./Vidas Stočkus
Šiaulių policijos nuotr./Vidas Stočkus

29 metų šiaulietis Vidas Stočkus išdrįso prekiauti psichotropinėmis medžiagomis. Teismo nuosprendis dėl to - dveji metai nelaisvės.

2008 m. spalį policijos pareigūnai jį sulaikė Tilžės g. esančioje degalinėje „Lukoil“, kai atvažiavo susitikti su psichotropinių tablečių, vadinamų „ratais“, pirkėju. Pamatęs su šunimi prie jo besiartinančius kriminalistus, V. Stočkus pats atgniaužė saują, kurioje buvo į popierinę servetėlę suvyniotos 5 tabletės su delfino logotipu.

Vyras pripažino, kad šias tabletes už 25 litus nusipirko iš savo pažįstamo ir ketino jas parduoti iš matymo pažįstam asmeniu po 15 litų už kiekvieną. Pats vyras teigė psichotropinių medžiagų nevartoja. Už neteisėtą disponavimą psichotropinėmis medžiagomis teismas jam skyrė dvejus metus gyvenimo pataisos namuose. Vyras nuo bausmės vykdymo pasislėpė ir dabar yra ieškomas.

Šiaulių policijos nuotr./Mindaugas Preisas
Šiaulių policijos nuotr./Mindaugas Preisas

31-nerių metų Mindaugas Preisas, pasivaišinęs alkoholiu su psichotropinių tablečių priemaiša ir neturėdamas teisės vairuoti, išdrįso sėsti prie ne savo automobilio vairo. Praėjusių metų rugsėjo 22 d. Tilžės gatvėje, ties 9-uoju namu, užsidegus žaliam šviesoforo signalui, moteris ramiai žengė per pėsčiųjų perėją, pajuto stiprų smūgį ir… daugiau nieko nebeprisiminė.

Šiaulietei lūžo šlaunikaulis, raktikaulis, buvo sukrėstos galvos smegenys. Pasak liudytojų, automobilis Seat Cordoba, nubloškęs pėsčiąją, nuvažiavo net nestabtelėjęs. Po pusvalandžio šis automobilis V. Kudirkos gatvėje atsitrenkė į kitą automobilį ir tik tada sustojo.

Nuvykę forminti šio eismo įvykio, patruliai sumojo, kad čia, ko gero, tas pats moterį partrenkęs automobilis, nes atitinka jo spalva, valstybiniai numeriai panašūs į liudytojų nurodytus, pėsčiosios partrenkimo vietoje rastos žibintų šukės irgi tinko šiam automobiliui. Vairuotojui buvo nustatytas 0,49 promilių girtumas, o jo šlapime rasta psichotropinės medžiagos, nitrozepamo. Dėl sukelto eismo įvykio šių metų vasarį teismas atseikėjo M.Preisui 40 parų arešto. Vyras, vengdamas jo, nuo pareigūnų pasislėpė.

Jei kas turite informacijos apie šiuos, bausmės vengiančius vyrus, paskambinkite bendruoju pagalbos telefonu arba telefonu Šiauliuose 397 375.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min