Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių policija siūlo neapsigauti. Žavi brunetė būna tik skelbime

Meilė už pinigus
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Meilė už pinigus
Šaltinis: 15min
0
A A

Tuo įsitikino Šiaulių miesto policijos pareigūnai, interneto tinklalapiuose perskaitę apie žadamą švelnų atpalaiduojamąjį masažą ir apsilankę keliose vietose, kuriose jis turėjo būti atliekamas. Vietoj besireklamuojančios simpatiškos panelės jie išvydo nieko bendro su šiuo epitetu neturinčias moteriškos lyties atstoves.

Tad vyrams nerekomenduoja užkibti už televizijos naktinėse programose ir interneto portaluose esančių skelbimų, rašoma Šiaulių policijos pranešime.

Skaityti tokius skelbimus ir analizuoti juose pateikiamą informaciją pareigūnai pradėjo nuo spalio vidurio, kai Šiauliuose buvo pradėta vykdyti policinė priemonė „Plaštakė – 2010“. Šios priemonės metu už vertimąsi prostitucija surašyti keturi administracinės teisės pažeidimo protokolai.

Pirmasis Centro policijos nuovados pareigūnų vizitas buvo lapkričio 4 d. į Spindulio g. esantį daugiabutį namą. Ant išnuomoto buto slenksčio juos pasitiko rožiniu permatomu peniuaru vilkinti moteris. Rožinė spalva dominavo ir kambaryje – tokios spalvos užuolaidos dengė jo langus. Stalo, ant kurio būtų daromas masažas, nesimatė, tik ant grindų buvo pamesta keletas čiužinių.

Vyrams pradėjus tikslintis, kokias ji atlieka paslaugas, paaiškėjo, kad jos masažas vyksta iki visiško vyriškio atsipalaidavimo. Pasitikslinę, ar ji galinti patenkinti lytinę jų aistrą oraliniu būdu, išgirdo teigiamą atsakymą ir sužinojo, kad visa ši paslauga kainuos 80 litų.

29 metų tris vaikus turinti A.V. buvo nuvežta į policijos nuovadą, už vertimąsi prostitucija jai surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas ir skirta 300 litų bauda.

Lapkričio 5 d. Centro nuovados pareigūnai reagavo į kito interneto portalo skelbimą, kuriame 30 metų moteris skelbėsi, kad slaptiems pasimatymams susipažintų su maloniu vyriškiu. Telefoninio pokalbio metu nepažįstamoji iš karto pažadėjo už 80 litų suteikti lytines paslaugas.

Trakų gatvėje esančiame irgi išnuomotame bute pareigūnus pasitiko 34 metų K.B., kuri pareigūnų akiratyje yra jau nuo 2005 metų. Tų metų spalį Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai jai pareiškė įtarimą dėl sąvadavimo prostitucijai. Sąvadautoja skelbraštyje „Express kontaktas“ siūlė gerai mokamą darbą moterims ir merginoms. Pareigūnai įrodė, kad tas darbas – vertimasis prostitucija.

Teismas už prostitucijos organizavimą K.B. realios bausmės neskyrė – dvejų metų laisvės atėmimą atidėjo dvejiems metams. 2009 metų balandį pareigūnai dėl analogiškos šios moters nusikalstamos veiklos teismui atidavė dar vieną baudžiamąją bylą. K.B. nuo realios bausmės vėl išsisuko – dveji su puse metų nelaisvės buvo atidėta trejiems metams. Tokios švelnios bausmės moteriai skirtos neatsitiktinai – ji daugiavaikė mama, turi keturis nepilnamečius vaikus.

Šių metų birželį pareigūnus vėl pasiekė informacija, kad K.B. ir toliau pelnosi iš kitų asmenų prostitucijos. Kur tik ji apsigyvendavo, namo gyventojai pradėdavo skųstis jos keliamomis orgijomis ir ramybės trikdymu. Moteris konspiracijos sumetimais gyvenamąsias vietas kas du mėnesius keisdavo.

Sąvadautoja klientų ieškodavo per skelbraštį „Express kontaktas“ ir televizijos naktinių programų pažinčių skelbimuose. Vyrams buvo siūlomas atpalaiduojamasis masažas. K.B. atliko administratorės darbą: telefonu registruodavo klientus, juos paskirstydavo prostitutėms. Vieniems klientams paslaugos buvo suteikiamos viename Tilžės g. išnuomotame bute, kitiems Gytarių g. esančiame viešbutyje. Būtent čia ji buvo sulaikytos su savo seserimi. K.B. į prostitucijos verslą įtraukė ne tik 27 metų seserį.

Pareigūnai turi duomenų, kad moters 16-metė dukra, išaugusi prostitucijos liūne, irgi pradeda užsidirbti iš prostitucijos. Taigi birželio 30 d. dėl sąvadavimo prostitucijai ir pelnymosi iš kito asmens prostitucijos K.B. buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir šiuo metu ji laukia teismo. Tačiau laukdama jo, savo profesijos, kaip matome nemeta.

Kai lapkričio 5 d. Centro policijos nuovados pareigūnai prisistatė, esą moteris prisipažino, kad prieš pietus už vertimąsi prostitucija administracinės teisės pažeidimo protokolą jai jau surašė Pietinės nuovados pareigūnai. Matyt, tikėjosi, kad Lietuvoje kaip Egipte – jei jau vieną kartą tą dieną tave nubaudė, tai antrą kartą už tą patį pažeidimą atsakyti nebeteks. Tačiau Lietuvoje už pakartotinį pažeidimą gresia dar didesnė atsakomybė – nuo 500 iki 1 000 litų arba 30 parų administracinis areštas. Ir šįkart nuobaudą skirs jau teismas.

Lapkričio 11 d. pareigūnai vyko į pasimatymą su simpatiška brunete į Vytauto g. Šokiruoti moters išvaizdos vyrai simpatijų jai nepajuto. Juodu peniuaru vilkinti ir aukštakulnius avinti 32 metų moteris lytinę aistrą patenkinti žadėjo už 60 litų, jei svečias užsibūtų valandą, tada kaina šoktelėtų iki 100, 120 litų.

Klientų priėmimo kambarys šįkart nebuvo toks tuščias kaip Spindulio gatvėje. Čia stovėjo ir sofa-lova, ir televizorius, ir net keletas erotinio pobūdžio kompaktinių plokštelių ant staliuko mėtėsi. Sulaikytoji 32 metų Ž.B.  deklaruoja esanti Mažeikių rajono gyventoja. Už vertimąsi prostitucija jai skirta 300 litų bauda.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min