Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių policijos pareigūnai išradingai paminėjo Velykas

Velykos Šiaulių policijoje
Velykos Šiaulių policijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios policijos būstinę Purienų gatvėje su pavasarišku veržlumu įsisuko Velykė – surengė spalvingą Velykinių kompozicijų parodą. Po Velykės pseudonimu slepiasi psichologų grupės vyresnysis specialistas Arūnas Norkus ir Logistikos skyriaus ūkvedė Virginija Šiaulienė, kurie, siekdami pavasarinio atgimimo ir šilumos darbuotojų širdyse, inicijavo šį renginį.

Šiaulių VPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė praneša ne tik kriminalines, bet ir smagias naujienas apie pareigūnų švenčiamas Velykas.

Šventinė nuotaika buvo pradėta kurti jau nuo balandžio 14-osios – į Viešosios policijos būstinę buvo vežamos kompozicijos iš visų Šiaulių apskrities policijos komisariatų ir tarnybų.

Dauguma kompozicijų – tai žvilgsnis į Velykų šventę per profesijos prizmę.

Tarnybos fojė papuošė 30 velykinių kompozicijų intriguojančiais pavadinimais. Dauguma kompozicijų – tai žvilgsnis į Velykų šventę per profesijos prizmę: „Viešosios tvarkos biuro divertismentas“, „Pavasaris areštinėje“, „Velykų gaidžio seifas“, „Ėjau...griuvau...ups!!!“ „Migruojančios Velykos“.

Balandžio 15-ąją šių kūrinių grožį įvertino komisija ir balandžio 16-ąją buvo nominuoti išradingiausių kompozicijų autoriai.

Už policijos reprezentavimą nominacija atiteko Kelių policijos biurui, demonstravusiam kompoziciją „Kelių velykinis zuikis linki saugaus kelio“.

Už geriausią tarnybos pristatymą – Personalo skyriaus kompozicijai „Biurokratinės Velykos“ ir Kriminalistinių tyrimų biuro kompozicijai „Ekspertų velykiniai nuotykiai“.

Ne vien tik kasdieniniu darbu gyvi pareigūnai.

Už tautiškumą – Radviliškio rajono policijos komisariato Organizacinio poskyrio kompozicijai „Puokštė su tvorele“. Už šmaikštumą – Radviliškio rajono PK Kriminalinės policijos skyriaus kūriniui „Batas“. Už originalumą – Logistikos skyriaus šedevrui „Rid rid margučiai iš Velykės krepšio“.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas džiaugėsi, matydamas nuotaikingus pavaldinių darbus ir jų šypsenas: „Ne vien tik kasdieniniu darbu gyvi pareigūnai. Pavasaris įneša pozityvumo į mūsų gyvenimą ir gerai, kad žmogus randa nors minutę laiko išlaisvinti savo mintims bei jausmams ir pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min