Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 17d. 12:21

Šiaulių rajone girtas vairuotojas pirmadienį sukėlė avariją, žuvo nepilnametė (nuotraukos, papildyta 17.01 val.)

Avarijos vietoje
LNK nuotr. / Žvakutė

Viena nepilnametė žuvo, dar vienas žmogus buvo sužalotas pirmadienio rytą Šiaulių rajone neblaiviam vairuotojui nesuvaldžius automobilio, kuris atsitrenkė į kelio atitvarus.

Pirminiais duomenimis, apie 9.30 val. Šiaulių rajone, prie Steponiškių kaimo, nesuvaldytas automobilis Audi 100, kurį vairavo R.M. (gim. 1984 m.), trenkėsi į kelio atitvarus. Per avariją iš karto žuvo automobilio keleivė R.B. (gim. 1994 m.). Dar vienas keleivis buvo nesunkiai sužalotas, jis gydomas ambulatoriškai.

Po avarijos automobilio vairuotojo R.M. organizme aptikta 1,12 promilės alkoholio.

Šiuo metu turimais duomenimis, girto vairuotojo vairuojamame automobilyje važiavo penki asmenys. Tarp jų buvo ir per avariją žuvusios nepilnametės tėvai.

Šiaulių rajono policija dėl avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Papildyta 17.01 val.: Šiaulių r. policija praneša, kad avariją sukėlęs vairuotojas ne tik buvo girtas, bet ir neturėjo teisės vairuoti automobilį.

Iš karto po to, kai Audi atsitrenkė į geležinkelio pervažos šoninį atitvarą, vairuotojas iš įvykio vietos paspruko. Policija informuoja, kad jis netrukus buvo surastas ir sulaikytas.

Paaišėjo ir sužaloto keleivio tapatybė. Tai šešiolikmetis Telšių r. gyventojas S.A. (gim. 1992 m.). Medikai nustatė, kad jam sumušta koja.

Jei turite šios avarijos nuotraukų ar vaizdo medžiagos, viską siųskite adresu: 15min@15min.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min