Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 7d. 09:41

Šiaulių rajone iš namų išėjo ir pradingo senjoras: policija prašo pagalbos

Antanas Lidas
Šiaulių apskr. VPK nuotr. / Antanas Lidas

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato darbuotojai nuo antradienio ieško 81-nerių metų Antano Lido, kuris iš ryto išėjo iš namų, esančių Šiaulių rajone, Linartų kaime, ir negrįžo.

Vyrui yra senatvinė demencija, jis sunkiai orientuojasi aplinkoje ir ją vertina neadekvačiai, todėl išėjo vilkėdamas ne pagal sezoną – tik baltinius ir kelnes, bei avėdamas, vadinamuosius kroksus.

Policijos pareigūnai vakar vakare paieškai pasitelkė krašto apsaugos sraigtasparnį, kuris, primontavęs termovizinę įrangą, dingusiojo Kurtuvėnų apylinkėse ieškojo iki vidurnakčio, tačiau nerado.

Trečiadienį paieška bus tęsiama su dronais. Labai reikalinga ir gyventojų pagalba. Jei kas pastebėtumėte apylinkėse klaidžiojantį vyrą, tuoj pat skambinkite Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

Prieš metus A. Lidas taip pat buvo pasišalinęs iš namų ir jį išgelbėjo vienos Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos pastabumas.

Ji, naktį važiuodama tarnybos reikalais, nesiorientuojantį vyrą pastebėjo Aukštelkės gyvenvietėje, už keliolikos kilometrų nuo vyro gyvenamosios vietos.

Tada jis buvo surastas po pusės paros. Moteris išgelbėjo jį nuo sušalimo, nes buvo šalta vasario naktis. Dabar naktis taip pat nebuvo šilta, juo labiau, kad vyras apsirengęs menkai.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min