2009-05-07 08:47

Šiaulių rajone policija apšaudė girto vairuotojo automobilį

Šiaulių rajone policijos pareigūnai apšaudė girto vairuotojo vairuojamą ir reikalavimui sustoti nepaklususį automobilį. Žmonės per incidentą nenukentėjo.
Policininkas užtaiso ginklo dėtuvę
Policininkas užtaiso ginklo dėtuvę / Andriaus Vaitkevičiaus nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį apie 9.20 val. Šiaulių r., Pakapės kaime, policijos pareigūnų reikalavimui sustoti nepakluso automobilio Pontiac Transport vairuotojas.

Persekiojant automobilį Šiaulių apskrities VPK Kelių policijos biuro Magistralinių kelių priežiūros būrio pareigūnai iš tarnybinio ginklo iššovė įspėjamąjį šūvį į viršų ir du šūvius į persekiojamo automobilio ratą.

Automobilis su peršauta galinio rato padanga sulaikytas, neblaivus vairuotojas K.Ž. (gim. 1977 m.), surašius ATP protokolą, paleistas. Vairuotojo organizme rasta 1,68 prom. alkoholio.

Įvykio metu žmonės nesužaloti.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą