Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 11:29

Šiaulių rajone sulaikytas vyras, įtariamas padegęs namą, kuriame miegojo keturi vaikai

Šiaulių rajono policijos pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą padegimu. Tuo metu, kai įtariamasis sukėlė gaisrą, name buvo keturi vaikai.
Padegtas namas po gaisro
Padegtas namas po gaisro / Šiaulių apskrities VPK nuotr.

Kaip pranešė Šiaulių apskrities VPK, dar gegužės 30 d. apie 3 val. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Šiaulių rajone, Kentraičių kaime, dega D.K. ir jos sutuoktiniui S.K. priklausantis medinis gyvenamasis namas.

Į įvykio vietą atvykusiems priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams pavyko gaisrą užgesinti ir išsaugoti dalį namo, tačiau visiškai sudegė stogas.

Šiaulių rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad namas padegtas tyčia. Netrukus sulaikytas ir galimas padegėjas – 40-metis Šiaulių rajono gyventojas S.S.Vyrui skirta kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams.

Įtariama, kad S.S. namą padegė dėl nuolatinių konfliktų su D.K.

Sukeltas gaisras galėjo virsti didžiule tragedija, jei iš degančio pastato laiku nebūtų spėję išbėgti namo šeimininkai ir keturi jų vaikai.

Padegėjui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min