Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių rajone sulaikyti valstybės vadovus įžeidžiančius atvaizdus ant kelio kūrę jaunuoliai

Kelio darbai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Užrašus panaikino kelininkai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių rajono policija sulaikė keturis jaunuolius, ant važiuojamosios kelio dalies nupiešusius valstybės vadovus įžeidžiančius atvaizdus.

Kaip praneša Policijos departamentas, praėjus parai po įvykio Šiaulių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, prižiūrintys Kairių seniūnijos teritoriją, nustatė ir sulaikė keturis jaunuolius, kurie š. m. gegužės 17 d. vidurnaktį, Šiaulių rajone, Kairių seniūnijos, Bertužių kaimo ribose, ant kelio Panevėžys - Šiauliai važiuojamosios dalies, baltais dažais nupiešė du žmonių siluetus ir po jais užrašė žodžius „Kubilius" ir „Grybauskaitė p...a (rusiškas keiksmažodis)".

Iki šiol į policijos akiratį nepatekę, Kairių miestelio gyventojai, 21 ir 19 metų broliai G.M. ir R.M. bei jų 21 metų draugas G.M., kartu su dar 15 metų neturinčiu G.K., teigė, kad gegužės 16 dienos vakare, būdami blaivūs, rado flakoną baltų dažų ir sugalvojo vaikiškai paišdykauti bei kažką juokingo nupiešti.

Sulaukę tamsos, paėjėjo keliu link Šiaulių ir įgyvendino savo išdykėliškus sumanymus, - ant kelio važiuojamosios dalies baltais dažais nupiešė žmonių atvaizdus ir užrašė įvairius žodžius. Vyresnysis iš brolių G. M. prisipažino nupiešęs ant asfalto abu atvaizdus ir po vienu iš jų užrašęs žodį „Kubilius", o po kitu atvaizdu žodžius užrašęs prisipažino jo vienmetis draugas G.M.

Piešiant žmogaus atvaizdus ant kelio trafaretais gulėjo jaunesnysis iš brolių  R.M. bei jų 21 metų draugas G.M. Jaunuoliai sako, kad rašant žodžius nenorėjo nieko įžeisti, neturėjo jokių politinių motyvų, o tai darė tik prisiminę savo pažįstamą merginą, kurią pravardžiuodavo „Grybaite". Kartu buvęs nepilnametis G.K. (gim. 1995 m.) į šią veiklą neįsijungė, jis liko stebėtojo vaidmenyje, drausminti vyresniųjų draugų nedrįso.

Sukurti „šedevrus" ant vieno iš pagrindinių šalies kelių nebuvo lengva. Šiame kelio ruože ir nakties metu būna nemažas transporto judėjimas. Ant važiuojamosios dalies trafaretais gulintiems ir juos piešiančiam bei žodžius rašantiems kairiškiams nesinorėjo pakliūti po ratais. Jaunuoliai atvirai pasakojo, kad nekartą vos spėjo į pakelę nulėkti. Tačiau didelio noro paišdykauti nei tamsa nei skriejantys sunkvežimiai neišbaidė. O apie tai, kad kelia pavojų saugiam eismui, nei minties nebuvo.

Gegužės 17 d., pirmadienį VĮ „Šiaulių regiono keliai" darbuotojai, apžiūrinėdami kelius pamatė išmargintą asfaltą ir pranešė Šiaulių apskrities policijai. Šiuos piešinius ir užrašus pastebėjo nevienas eismo dalyvis. Vieni juos bandė įžiūrėti pristabdydami transporto priemones, kiti stojo į šalikelę ir skaitė. Nustatyta, kad šiais veiksmais buvo sutrikdyta viešoji tvarka ir Šiaulių rajono Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. VĮ „Šiaulių regiono keliai" užrašus ant asfalto panaikino padengdami asfaltą tam tikra danga.

Trims pilnamečiams jaunuoliams pareikšti įtarimai, jie padarytą žalą VĮ „Šiaulių regiono keliai" atlygino.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min