Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 18d. 11:47

Šiaulių rajono policija uždarė naminės degtinės fabriką

Naminės degtinės fabrikėlis
Šiaulių r. policijos nuotr. / Naminės degtinės fabrikėlis

Pirmadienį Šiaulių rajono kriminalinės policijos pareigūnai, vykdydami prevencinę priemonę „Dėl akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos užkardymo stiprinimo“ ir siekdami išsiaiškinti nelegalaus alkoholio apyvartos atvejus, atskleidė nemenką „naminukės“ fabriką.

Kaip rašoma Šiaulių rajono policijos pranešime, pirmadienį po pietų apie 14.40 val. Šiaulių rajone, Kužių seniūnijos, Kurauskių kaime, netoli sodybos esančiame ūkiniame pastate, buvo aptikta naminės degtinės gamyba pačiame įkarštyje. Pastato viduje veikė du naminės degtinės gaminimo aparatai, šalia 75 plastikinėse talpose burbuliavo 7 tūkst. 500 skysčio panašaus į brogą ir 23 talpose jau buvo supilstyta 115 litrų gatavos naminės degtinės.

Prie ūkinio pastato, kieme stovėjo automobilis „Ford tranzit“, kuriame pareigūnai rado neįtikėtinai didelį kiekį jau kaip manoma realizavimui paruoštos produkcijos. Automobilyje buvo sudėti 232 indai, kuriuose buvo 1 tūkst. 170 litrų skysčio, turinčiu specifinį naminės degtinės kvapą.

Ūkinio pastato viduje buvo rasti ir sulaikyti du vyrai, tai 45 metų A.J. ir 29 metų E.V., Šiaulių miesto gyventojai, kurie rūpinosi naminės degtinės gamyba ir jos realizavimu. Abu vyrai dėl tokios veikos policijai jau yra žinomi.

Iš įvykio vietos paimti du naminės degtinės gaminimo aparatai, rastas alkoholis, broga ir automobilis naminei degtinei realizuoti. Šiaulių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d. (neteisėtas namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų, <...> ir aparatų jiems gaminti <...>, laikymas, <...>).

Įvykio vietoje rasti ir sulaikyti asmenys buvo uždaryti į Šiaulių apskrities VPK areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min